İçeriğe atla

Lady Gaga Fan Club (Little Monsters)

Mustafa

Pinlenen İletiler

BTW gibi basarili bir album olmayacak gibi. Artpop'ta hep ayni tarz uzerinden gitmis, cesitlilik yok. Canli performanslari begenmedim ben keske playback yapsaymis dedim. Applause su an iclerinde en iyisi, piyasanin da en iyisi.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bende öyle düşünüyorum ama olmayacak gibi geliyor

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/wacko@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[align=center]LADY GAGA'YA ELEŞTİRİLER

[/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
[/align]

[align=center]Geçtiğimiz gün, geçirdiği kalça ameliyatından sonra ilk kez sahneye çıkan Lady Gaga, sahnede yeni albümünden şarkılar seslendirdi.

Sanatçının bu şovuna eleştirmenlerden gelen yorumlar ise, genel olarak olumlu yönde. Sanatçının yeni tarzının daha az sıradışı ama daha eğlenceli ve ilgi çekici olduğu yorumlarının yanısıra, yeni albümün güzel olduğu ancak Gaga'nın eski albümü "Fame Monster"ın üstüne çıkamamış olduğu yorumları yapıldı.[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

kesinlikle öyle 1 sene ara verceğine 2 albüm çıkartırdı daha iyi şarkıları olurdu mutlaka

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bu arada neden Princess Die yok

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...