İçeriğe atla

Lady Gaga Fan Club (Little Monsters)

Mustafa

Pinlenen İletiler

[align=center]Lady Gaga Yeni Albümünün Detaylarını Verdi![/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
[/align]

[align=center]Artpop ile İlgili Birkaç Bilgi

Lady Gaga'dan yeni albüm geliyor! Geçtiğimiz aylarda ''Artpop'' adındaki albümünü yayınlayacağını söyleyen Gaga, yeni albümüyle ilgili detayları verdi. Albümde DJ Whiteshadow, DJ Zedd, Fernando Garibay ve Redone ile çalışacak. Tüm şarkılarda Lady Gaga'nın yazarlığı bulunuyor. Lady Gaga bu albüm için 100'e yakın şarkı yazmış! Fakat sadece en iyilerini albüme koyacak.

Lady Gaga, eşcinselleri destekleyen şarkıcılardan birisi. Hayranları, onun LGBT destekli bir şarkı yapmasını bekliyor. Bu konuda Gaga'yla ilgili bir açıklama gelmedi. Ayrıca Lady Gaga'nın 'Born This Way' şarkısı LGBT desteklidir.

Lady Gaga, kendi sosyal paylaşım sitesi olan ''littlemonster.com''da hayranlarıyla online sohbet etti. Albümünün daha seksi ve kışkırtıcı olacağını, sınırları daha da zorlayacağını belirtti. Artpop'taki şarkıların birbirleriyle aynı olmadığını, artık Gaga da beklemekten sıkıldığını belirtti. Lady Gaga, ''Biliyorum hepiniz beni öldürmek istiyorsunuz. Fakat kimse benim için şarkı yazmaz.'' dedi. Şarkılarını yazarken yoktan oluşturduğunu, bunun da biraz zaman aldığını söyledi.

Lady Gaga, Beyonce ile olan düeti 'Telephone' klibini yayınladıktan sonra, herhangibir şarkısına klip çekeceği zaman bu klibin devamı şeklinde olacağını belirtmişti. Artpop albümünden gelecek olan herhangibir klip, Telephone klibinin devamı şeklinde olacak. Telephone klibi de 'Paparazzi' klibinin devamı şeklindedir.

Lady Gaga'nın Albümlerinde Kullandığı Simgeler:

The Fame: ↯

The Fame Monster: †

Born This Way: ▼

ARTPOP: ♈

[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[align=center]LADY GAGA’DAN İLGİNÇ UYGULAMA[/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

[/align]

[align=center]Lady Gaga, her zaman olduğu gibi yine ilginç bir fikirle hayranlarının karşısında. Sıradışı sanatçı, "Born This Way Ball" isimli turnesinde, hayranlarına psikolojik hizmet sunacak.

Amerikalı sanatçı, akıl ve ruh sağlığı problemi olan hayranlarına deneyimli doktorlar tarafından bire bir veya grup terapisi alma imkanı sunacak.

Gaga,bu haberi sosyal medya üzerinden kendisi duyurdu ve psikolojik problem yaşayan tüm hayranlarının bu hizmetten yararlanabileceğini yazdı.[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

[align=center]Lady Gaga'nın Sahnede Zor Anları![/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

[align=center]26 yaşındaki dünyaca ünlü şarkıcı Lady Gaga, Kanada'da verdiği konser sırasında talihsiz bir olay yaşadı.

Ünlü şarkıcı Lady Gaga'nın sahnede ne yapacağı asla belli olmaz ve ondan hemen her şey beklenebilir. Ama bunu o bile beklemiyordu!

BOZUNTUYA VERMEDİ

Kanada'nın Vancouver şehrinde konser veren ünlü şarkıcı, sahnede talihsiz bir olay yaşadı. Gaga, Heavy Metal Lover adlı şarkısını söyleyip yeni koreografisini sergilerken, Versace marka pantolonu yırtıldı. Durumu bozuntuya vermeyen 26 yaşındaki şarkıcı, hiçbir şey olmamış gibi konserine devam etti.

Son aylarda aldığı kilolarla eleştiri oklarının hedefi olan Lady Gaga, erkek arkadaşı Taylor Kinney'nin kıvrımlı halini daha çok beğendiğini açıklayarak her kiloda mutlu olduğunu söylemişti.[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[align=center]Lady Gaga’nın Silahlı Sütyeni Tepki Çekti[/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

[align=center]Lady Gaga’nın silahlarla süslenen son kıyafeti hayranlarının tepkisine neden oldu.

ABD'li şarkıcı Lady Gaga Kanada'da verdiği konserde giydiği silahlı sütyeniyle tepki çekti. Hayranları, ABD'de yaşanan okul katliamından sonra böyle bir kostüm giymenin uygun olmadığını düşünüyor.

Daily Mail gazetesinin haberine göre sanatçı cumartesi günü Kanada'nın Vancouver kentinde konser verdi.

OKUL KATLİAMINI HATIRLATTI

Sahneye iki plastik silahla süslenmiş sütyeni ve yeşil pantolonu ile çıkan Lady Gaga'nın kıyafet seçimi yaklaşık bir ay önce ABD'de yaşanan okul katliamıyla gündeme gelen silahlanma konusunu hatırlattığı için eleştirildi.

ABD'nin Connecticut eyaletinde bulunan Sandy Hook ilkokulunda Adam Lanza adlı kişi tarafından gerçekleştirilen saldırıda 20 çocuk ve 6 öğretmen yaşamını yitirmişti.

[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

Lady Gaga'dan Charlie Sheen'e İlginç Teklif

Çıplak kucak dansı yapmak istediğini açıkladı

[align=left]Yaptığı şarkılar kadar kostümleriyle de gündem yaratan Lady Gaga, yine şaşırtıcı bir olayla karşımıza çıktı.[/align][align=left]

The Daily Mail'in haberine göre ünlü şarkıcı, yeni yapacağı bir video klibinde ünlü aktör Charlie Sheen'e striptiz yapmak istediğini açıkladı.

Çıplak kucak dansı yapmak istediğini belirten Gaga, konuyla ilgili olarak '' önünde soyunup çıplak kucak dansı yapacağım biri varsa o da Charlie Sheen'dir dedi.[/align][/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

LADY GAGA’NIN ALBÜM HAZIRLIĞI BİTMEDİ

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

[align=center]Bir kaç ay önce yeni albüm müjdesi veren Lady Gaga’nın çalışmaları tamamlanmamış olsa da albümde Rihanna ve Beyoncè ile ortak çalışmaların yer alacağı duyuruldu.[/align]

Little Monsters

Gizlenmiş İçerik

Rihanna Navys (Çok sevindim bu habere)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

LADY GAGA’NIN ALBÜM HAZIRLIĞI BİTMEDİ

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

[align=center]Bir kaç ay önce yeni albüm müjdesi veren Lady Gaga’nın çalışmaları tamamlanmamış olsa da albümde Rihanna ve Beyoncè ile ortak çalışmaların yer alacağı duyuruldu.[/align]

Little Monsters

Gizlenmiş İçerik

Rihanna Navys (Çok sevindim bu habere)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[align=center]Lady Gaga'nın yapımcılarından Zedd, MTV'ye Artpop hakkında konuştu.

[/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

''Daha önce bir röportajda anlatmak istediklerimin dışında anlaşıldım. İnsanların beni yanlış anlamasını istemiyorum. Artpop çok zorlu olacak şeklinde bir cümle hiç kurmadım. Aynı zamanda bitirilmesine çok var gibi bir açıklama da yapmadım. Mükemmeliyetçi bir insanım ve albümün daha o mükemmelliğe ulaşmadığından bahsettim. Onu bu kadar güzel yapacak olan şey zaten bu! 10,5 veya 1 şarkı olacak derken albümün genelinden bahsetmedim, sadece kendi şarkılarımdan bahsettim. O kadar çok şarkı yaptık ki hangilerinin albümde yer alacağını cidden bilmiyorum, bu tamamen Gaga'nın elinde.''

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[align=center]Lady Gaga ''Artpop'' İçin Ağustos Dedi

[/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

[align=center]Yapımcı Tereddütte

Lady Gaga ''Artpop'' albümü için ağustos ayında çıkacağını söyledi.Fakat Gaga'nın çalıştığı yapımcı Mtv'ye yaptığı açıklamada ''albüm hala yapım aşamasında ve önümüzdeki aylarda, yetişebilmesi için çok yoğun bir şekilde çalışıyor olmamız gerekiyor'' dedi.

Billboard'dan aldığımız habere göre, Lady Gaga şu anda Kuzey Amerika ''Born This Way Ball'' turunda.Aşağıda gördüğünüz otobüs ise Gagayla birlikte Kuzey Amerikayı gezmekte.

Bu otobüste ise sağlık konusunda herşey mevcut.Gaga'nın hayranları bu otobüs'te ücretsiz muayene olabiliyorlar.

Gaga attığı tweet'de '' Born Brave otobüsüne çok kişi geldi, harika işler yapıldı.Monsterlarımla gösterdikleri cesaret için gurur duyuyorum'' dedi.[/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...