İçeriğe atla

Lady Gaga Fan Club (Little Monsters)

Mustafa

Pinlenen İletiler

[align=center]Sofya'daki konseri için Lady Gaga Bulgaristan'a ulaştı.[/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[align=center][align=center]Lady Gaga'nın kapak kızı olarak bulunduğu VOGUE eylül sayısı 3.5 milyon satarak 1.5 milyon satan Marilyn Monroe'nun rekorunu kırdı.[/align]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Lady Gaga littlemonsters.com'da fanlarına özel bir mektup yazdı. |

Tatlı fanlarıma mektup..

Bu gün benim için gerçekten çok güzel bir gün. Geçen sene benim için bir meydan okumaydı ve ruhuma tekrar kavuştuğum için çok mutluyum. Bazı zamanlar kelepçelenmiş hissettim. Çalıştığım plak şirketi ne çıkaracağım tekliye ne sadece "gaga" düşüncesini çıkarabilecek olan yönetmenlere ne de ileriye gitmeme izin verdi ve ayrıca elbette bunun hayatımın en önemli teklisinin beni boşu boşuna aşağıya çekmesi de var. Sonra bütün o kişisel anlar. Dostlarım tarafından aldatıldım, akıl hocalarım benden avantaj sağladı ve görünüşümle uğraştı.

Artık büyüdüm ve çoğu şeyi arkada bıraktım, canavarların ünü çok gerçekçi. Beni birazcık hapsettiğiniz için teşekkür ederim. Bu film sevgi, yaratıcılığa saygı, takım ve yönetim olunca neler olduğunu gösteriyor. Bu proje HAUS OF GAGA, ATOM FACTORY ve STEVEN KLEIN'in mükemmel takımı tarafından yürütüldü.Para ve lüks tarafından yürütülen hayatımdan kurtulduğum için kutsanmış hissediyorum, artık herşey sanatla ilgili. Bu gün özgür hissediyorum.

Benim için hep burada olduğunuz için teşekkürler canavarlar.

Sizi seviyorum.

LG.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[align=center]LADY GAGA’NIN YENİ İŞBİRLİĞİ[/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

Lady GaGa, Kendrick Lamar’ın yeni single’ı 'Partynauseous' için şarkıcıyla işbirşiği yaptı. Şu anda üçüncü stüdyo albümünün hazırlıklarına devam eden Lady Gaga yeni işbirliğini hayranlarına Twitter’dan duyurdu. 'Partynauseous' Kendrick Lamar’ın ‘m.A.A.d city’ albümünden 6 Eylül’de yayınlanacak olan yeni single’ı.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

[align=center]LADY GAGA AZEALIA BANKS İŞ BİRLİĞİ[/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

[align=center]Lady Gaga, iş birliği yaptığı hip-hop şarkıcısı Kendrick Lamar’dan sonra yeni yeteneklerle çalışmaya devam ediyor.

Son dönemin yıldızı parlayan rap şarkıcılarından Azealia Banks, internet üzerinden yayınladığı mesajda Lady Gaga ile yeni bir projede çalışmak üzere olduklarını söyledi.

Lady Gaga’nın yeni albümünde rap yapması ihtimali, şimdiden söz konusu.[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[align=center]Yeni albümü tamamen interaktif![/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

[align=center]Lady Gaga, yakında çıkacak olan albümü "Artpop" hakkında konuştu...

Pop yıldızı yeni albüm çalışmalarına ve dünya turnesine devam ederken ilginç açıklamalar yapmaya devam ediyor.

Lady Gaga, yakında çıkacak olan albüme çeşitli dijital platformlar aracılığıyla seyirci katılımının olacağını söyledi.

Gaga, dinleyenleriyle arasına böyle bir kuracağı için çok sevinçli ve heyecanlı olduğunu söyledi.

Gaga littlemonsters.com’dan hayranlarına seslendi: “Artpop’un multimedya deneyimi sunması ve bu albümün farklı yollarla size ulaşacak olması gerçekten çok heyecan verici!”

“Artpop App’i de albümle beraber sizinle olacak. Albüme PAD, iPhone, mobil ve bilgisayarlarınızdan ulaşabileceksiniz. Sadece bunular da değil ekstra müzikler, farklı içerikler, oyunlar, moda güncellemeleri, dergi, sohbetleri, filmler ve dahası sizinle olacak. Tamamiyle interaktif bir albüm yakında tüm dünyada minik canavarlarımla olacak. Benimle ilgili her şeyi bu platformlardan öğrenebilecek ve paylaşabileceksiniz!”[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

:haha:

Gizlenmiş İçerik

hhahahahaha sjfngsgksldgk
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[align=center]LADY GAGA’DAN IŞIKLI PERUK[/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

[align=center]Lady Gaga, parfüm ve kozmetik ürünlerinden sonra, yepyeni bir artpop (yeni albümünün ismi) çalışmasıyla karşımızda.

Haus of Gaga imzalı bu çalışma, ışıklı bir peruk. Gerçek saç telleri ve çok ince fiber optik kabloların karışımından oluşan bu peruk fikri, Lady Gaga ve makyözü tarafından, bir rave partisine katılan Disney karakteri hayal edilerek ortaya çıkmış.[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...