İçeriğe atla

Lady Gaga Fan Club (Little Monsters)

Mustafa

Pinlenen İletiler

[align=center]tespitin **ına koymuşlar yanii

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Lady Gaga "Do What U Want" videosunun gecikmesi hakkında bir yazı yayınladı. "Gecikti çünkü maalesef aynen Applause videosunda olduğu gibi her şeyi planlamam ve gerçekleştirmem için bana bir hafta verildi. Bu benim gibi biri için yıkıcı bir şey, ben hayatımın her anını size fanteziler yaratmaya adıyorum. En başaralı videolarım, dinlenip sanatıma kulak verdiğim belli bir süre zarfında yaratıldı. Bana ciddi şekilde ihanet edenler zamanımı ve sağlığımı yanlış yönetti. Aynı zamanda beni tek başıma bırakıp, doğan her problemle kendim başa çıkmam gerekti. Milyonlarca dolar bazı insanlar için yeterli değil. Milyarlar istiyorlar, sonra da trilyonlar... Ben bazı insanlara yetemedim. Hep daha fazlasını istiyorlar. Benim yanımda olan ve hayranlarıma sahne ardında yaşanan şeyleri aktarmayan tasarımcılara ve fotoğrafçılara minnettarım ama ameliyattan sonra zarar ile baş etmek için çok hasta, çok yorgun ve çok üzgündüm. Plak şirketim böyle şeyler olduğunun farkında değildi. Önümüzde bir kaç ay ARTPOP'ın gerçek başlangıcı olacak çünkü albümün başarısına önem vermeyen herkes gitti ve sonunda hayallerim muradına erecek. Lütfen bunları önceden göremediğim için beni affedin. Bunca yıllık sıkı çalışmamın ardından arkadaş ve ortak dediğim insanların onlara en fazla ihtiyaç duyduğum zamanda beni umursamayacaklarını hiç düşünemedim. Bana bir şans verin ve size çevrenizde olup biten sanatı göstereyim. Kalplerinizi bana tekrar açın ve size yeteneklerimiz aracılığıyla bir araya gelmenin keyfini, birlikteyken yalnız olduğumuzdan daha güçlü olduğumuzu göstereyim. İzin verin sizin için bir tanrıça olayım ve son iki yıldır aklımda dönüp duran görüntüleri göstereyim. Sizi seviyorum. Bağışlayın beni canavarlar. Bağışla beni ARTPOP. Siz benim tüm dünyamsınız.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Erdogan ve "beni affedin" WTF

iPhone 'den

Gizlenmiş İçerik

aracılığı ile gönderildi

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Erdogan ve "beni affedin" WTF

iPhone 'den

Gizlenmiş İçerik

aracılığı ile gönderildi

Size şunu şunu yapıyorum, beni arkamdan vurdular, önümü kesmeye çalışıyorlar vs vs.

Madonna'yı beğenmez, Gaga'yı beğenmez kardeş sen kimi beğeniyon ya?

Ben kendimi beğeniyorum, bırakın Tanrınız olayım little ergens.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[align=center]GAGA VİRÜSÜ ÇIKTI

Duke Üniversitesinde biyoloji profesörü olan Kathleen Pryer yaptığı açıklamada; “Bulduğumuz bu gene, eşitlik ve bireysel kendini tanımlama adına verdiği mücadeleden dolayı Lady Gaga’nın adını vermeyi uygun bulduk” dedi.

Pryer ayrıca bulunan gende bazı DNA dizgilerinin GAGA şeklinde okunabildiğini söyledi.

Ayrıca genin iki farklı moduna da Gaga’nın gerçek ismi olan Stefani Germanotta’dan yola çıkarak, Gaga Germanotta ve Gaga Monstraparva adı verildi.

Eğrelti otunun Gaga genlerini taşıyan cinsleri Orta ve Güney Amerika, Meksika, Azirona ve Teksas’ta çok miktarda bulunmakta.[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Lady Gaga ve Türkler

+ Lady Gaga'nın Poker Face'de giydiği mayolar Cengiz Abazoğlu tasarımıdır.

+ Lady Gaga Grammy 2012'de giydiği kıyafeti Hüseyin Çağlayan tasarlamıştır.

+ Lady Gaga'nın Zeynep Tosun'un koleksiyonundan giydiği bir kıyafet vardır.

+ Ayrıca düzenlediği partiye Türk bir modeli özellikle çağırmıştır. Türk erkeklerini yakışıklığı bulduğunu söylemiştir.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

[align=center]Lady Gaga'nın Bloody Mary şarkısının Acapella sürümü internette yayınlandı;

[/align]

İndirmek için;

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...