İçeriğe atla

Geyik 2014

Uğur

Pinlenen İletiler

of ibnenin anlamını bilmiyor gelmiş konuşuyor biri ibne dedi diye homofobik ilan edilmesi komedi

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

http://eurovisiontime.com/forum/showthread.php?tid=8360&pid=200168#pid200168

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bize ilahi yazarlarını falan sormuşlardı. Sınıfta başarı %8'di.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
 49 almıştım hoca herkese 30 puan eklemişti.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben ilk dönem 5 almam lazım falan diyip öküz gibi çalışıyordum. 2. dönem aman 50 olsun yeter falan oldum.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest schlagerman

benim lisedeki din öğretmenim sağ olsun beni dinden soğutmuştu.bütün kızların dediğini yapıyordu.bıyıklı zübük tipi vardı zaten herifte.12.sınıftayız ve not ortalaması öss puanını çok etkiliyordu.son sınavda Hz.Muhammed'in en yakın sahabesinin ismini sormuştu ve derste de anlatmadı.nerden bileyim elim bedevisinin ismini.

Lisede en yüksek notu hep tarihten alırdım,zaten tarih öğretmeni olmak istiyordum.fazla da hedefimden sapmadım.ne de olsa her iki derstede sayılar var :D

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Alinti yapinca uc paragraf da yazsam bos mesaj gonderiyo bazen

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/unsure@2x.png 2x" width="20" height="20">

eee ne oldu ki alıntısız cevapla.ben hiçbir cevabını göremedim.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Alinti cikiyo cevap cikmiyo. Sikayetlere yazdim daha once, yonetim "Boyle bi sorun yok." dedi. Bu isin fitratinda varmis sanirim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[align=center]Bu derslere daha dayanamayacağım. :'( 4 ders peş peşe Beden mi olurmuş?

Gizlenmiş İçerik

[/align]

ÖMES ve ETPS'yi 1 hafta gördüğüm için galiba ek puan verilecek bana da.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
  • Yeni Oluştur...