İçeriğe atla

Geyik 2014

Uğur

Pinlenen İletiler

Beklediğimin onlarca katı bir bölüm izledim, mikemmeldi, heyecanlı aynı zamanda da yoğundu, üzüldük kayıplarımız büyük

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20"> bkz: You Knowk nothing Jon Snow.Ayrıca o tırpandan bende istiyorum.Sezon finali kafa yakıcı olacak kanımca.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Bölümde tek bi olaya odaklanmaları sıkıcı mı olur diye düşünürken film tadında geçti bölüm. Yok khalessi azmış, yok Kralın Şehri'nde millet birbirinin gözünü oymuş falan kalmadı. Tek bi olaya odaklanmışlar, ve güzel işlemişler. GoT tarihinin en iyi savaş sahnesiydi sanırım ama Ygritte'e üzüldüm. Yazık vuramadı Jon'u

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Jon ne bok yiyecek merak etmekteyim ama onun için 5. sezonu beklememiz gerekecek sanırım. 3 sezondur sönük kalan karakter bi çok kişinin favori listesine dönüş yapmııştır herhalde bu bölümle.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Savaş kazandı yine atarı bırakmadı elden, dayanamayıp fragmanı izledim Jon vs Mance hikayesi sezon finalinde son bulabilir gibi.Bu bölümü izledikten sonra keşke her sezon 100 bölüm sürse de her bölümde sadece bir yere odaklansak dedim, teknik açıdan da olağanüstüydü, bambaşka bir şey idi bu bölüm.Khaleesi'yi görmediğime bu kadar sevinemezdim ben de, Cersei'den daha çok antipatim var şuan..O değil de bugün gördüm yine Joffrey reyizi bir videoda, Joffrey'den nefret etmeyi özlemişim, yokluğunu hissettiriyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Khalessi tam ergene bağladı zaten. Fragmanı izledim ben de şimdi. Çok fazla olay var, dolu dolu bi bölüm olacak sanırım. Joffrey öldüğünde sevinememiştim ben zaten

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Sevdiğimden değil ama dizi için önemli bi karakterdi bence.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Öldükten sonra anladım ben de değerini, yerini ne Cersei doldurabildi ne Tywin reyiz doldurabildi.66 dakika boyunca çivileneceğim gelecek hafta koltuğuma.Geçen hafta da demiştim Khaleesi'den ergen tripleri gelirse şaşırmam diye, bir de ilk sezon en sevdiğim karakterlerden biriyidi şimdi ölsün istiyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu Yarışma Birçok Ülke Favorim

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Yine Çok Zorlanacağım Şuan 5 Başfavorim 5 Tanede Beğendiğim Ülke Var Sıralamam Hazır Değil Ama Oy Vereceğim Ülkeler Belli

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
  • Yeni Oluştur...