İçeriğe atla

1st AVSC : Tel Aviv - Final Oylaması

Reyiz

Pinlenen İletiler

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
[/img][/align][align=center]

[/align][align=center]1. ASIAVISION FİNAL OYLAMASI :[/align][align=center]

[/align][align=center]İlki İsrailin başkenti Tel Aviv'de düzenlenen AVSC'e 10 Asya ülkesi katılımda bulundu ve katılımları onaylandı. Bu yarışmaya resmi olarak başvurusunu yapmış ve finalde sırasıyla yarışan ülkeler : [/align][align=center]

[/align][align=center]1.

Gizlenmiş İçerik

Japonya[/align][align=center]2.

Gizlenmiş İçerik

Singapur[/align][align=center]3. :Iran: İran[/align][align=center]4. :Lebanon: Lübnan[/align][align=center]5. :Kazakhstan: Kazakistan[/align][align=center]6. :South Korea: Güney Kore[/align][align=center]7. :India: Hindistan[/align][align=center]8.

Gizlenmiş İçerik

Tayland[/align][align=center]9.

Gizlenmiş İçerik

Çin[/align][align=center]10.

Gizlenmiş İçerik

Filipinler[/align][align=center]

[/align][align=center]

[/align][align=center]

[/align][align=center]OYLAMA SİSTEMİ :[/align][align=center]

[/align][align=center]Oylama sistemi 2-4-6-8-10-12 şeklindedir. Oylarınızı 22.10.2013 - 00:00 tarihine kadar Reyiz 'e göndermelisiniz[/align][align=center]

[/align][align=center]ŞİMDİ ASIAVISION ZAMANI ! [/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gizlenmiş İçerik

oylarını verdi

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

sarkimi ekledigim gunden beri ilk kez bugun dinledim. cok hosuma gitti ya indirdim hemen hala dinliyorum iyi ki boyle eglenceli ve cok pop bi sarki koymusum dedim

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

oylarimi ilettim one cikan 3 ulke vardi zaten onlar da ilk ucte olur diye tahmin ediyorum basarilar herkese :-))

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...