İçeriğe atla

Iran ATSC News

Yiğit

Pinlenen İletiler

Yiğit ETSC TŞY ve TSC de bişey yapamayınca AVSC yi en ciddiye alan üye oldu

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 37
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

AVSC'de haber hazırlayan, oylarını günü gününe yollayan, konularını belirli bir düzen ve nizama göre açan biri olduğum için öyle dedim.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
Derece niyetlisi olmadığım bilinir.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

şakasına dedim zaten

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> derece hırsın olsa o yaşlı nineleri yollamazsın herhalde

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

[align=center]IRIB Yönetimi bugün yaptığı basın toplantısında 4 albümü bulunan İranlı tek telli saz ile neredeyse flemenko yapan "Hamed Nikpay"ın :Iran: İran'ı AVSC'de temsil edeceğini açıkladı. [/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

[align=center]Azerbaycan'da bugün yapılan bir gazete haberine göre 3. AVSC'de komşu İran; Azeri bir şarkıcı tarafından Azerice bir şarkı ile temsil edilecek. IRIB; şu ana kadar herhangi bir yanıt vermedi.

[/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 yıl sonra...

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

[align=center]IRAN 5. AVSC'TEN İTİBAREN YARIŞMAYACAK![/align]

[align=center]Bugün AVSC Kurallı'ının değişmesinin hemen ardından İran ulusal yayın kanalı IRIB, güncellenen kurallardaki  8. maddenin İran için büyük bir sorun teşkil ettiğini açıkladı. 4. yapılan Asiavison Şarkı Yarışması'na daha önce hiç İran'da iş yapan bir sanatçı göndermemiş olan IRIB yöntimi, ülkenin umudunun Avrupa ülkeleri ve ABD'de yaşayan İranlılar olduğunu açıkça belirtti. İran'ın gönderdiği sanatçılara gelince;[/align]

[align=center]1. AVSC - Googoosh - Nagoo Bedrood[/align]

[align=center]2. AVSC - Madmazel&Ashkan - Sokoote Ejbari[/align]

[align=center]3. AVSC - Hamed Nikpay - Deceit[/align]

[align=center]Yarışmaya devam edecek tüm ülkelere başarılar![/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Doğru bir karar. 8 numaralı kuraldan ben de nefret ediyorum

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20">

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

reyizin açtığı ilk kural konusunda yoktu o madde. Şimdi doğukan güncellemiş tabi biz iş yaptığı ülkeye göre yolluyoduk zati şarkıları.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bu yarismanin kurallari belirlenirken ETSC'yle ayni olacak dendi. Zaten 1. Asyavizyon doneminde de herkese ulkenizde yarisan sarkicilari yollayin aciklamasi yapilmisti. Kurallar konusunu ben hazirlamadim o yuzden bilemiyorum Reyiz'in o konuya neler yazip neler yazmadigini.

Bir kural degisikligi durumunda ETSC'deki gibi bildirilir bu uyelere, her zaman boyle oldu.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...