İçeriğe atla

Hande Yener Fan Club (HYFC)

Uğur

Pinlenen İletiler

• İleti 2,6k
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Iptaldir o zaman, yoksa kesin yazarlardi.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/wacko@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yada Yalan Olmasin tarzndami hani feat felan yazmiyodu ama bi adam eslik ediyodu

Bi adam dedigin Erol Temizel be askolsun Musty tililili.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Aaaa inan hande faniyim ama kim diye hep sormusumdur kendime burdayimda kini biliyodum

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Aaaa inan hande faniyim ama kim diye hep sormusumdur kendime burdayimda kini biliyodum

Gizlenmiş İçerik

Nasil Delirdim'in kartonetinde yazmiyo muydu zaten? Icinde yani.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hmmm emin degilim su an.

Gizlenmiş İçerik

Mehmet Erdem dueti olsaydi eger, kesinlikle yazdirirdi Polat, koca koca harflerle herkes gorsun diye. Hatta album kapagina bi yildiz yapistirirdi, uzerine de "UNUTULANLAR Mehmet Erdem dueti bu albumde!" yazdirirdi emin ol.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[align=center]Arka kapak düzeltilmiş @Ugur

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Gizlenmiş İçerik

[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Oh iyi sevindim. Alt Dudak'a sarki bile diyemiyorum ama albumde 16 sarkidan elbet 3 4 tane sevecegim sarki cikar diye tahmin ediyorum, yine de bi umut var. Yine de Hande Bir Kosede Yalniz'i iyi soylemistir diye umuyorum, yazi o sarkiyla geciririm hic begenmezsem albumu.

iPhone 'dan Tapatalk aracılığı ile gönderildi.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...