İçeriğe atla

Hande Yener Fan Club (HYFC)

Uğur

Pinlenen İletiler

Odabasi'nin elinden kotu is cikmaz, klibi merak ediyorum + Dogulu ile calismadigina sasirdim ve cok sevindim. Olse de kurtulsak.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 2,6k
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Gizlenmiş İçerik

[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ya ya ya yı geçemeyen bir biri var

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> çok az beğendim

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Dünyanın 180'den fazla ülkesinde aylık 12 milyon aktif kullanıcıya müzik dinleme hizmeti sunan dijital müzik platformu Deezer'da müzik severlerin en çok dinlediği şarkı; Miley Cyrus'ın "Wrecking Ball"u oldu.

Deezer'ın En Çok Dinlenenler listesinde Miley Cyrus'u, "Ya Ya Ya Ya" şarkısıyla Hande Yener takip etti.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[align=center]Hande’nin hayatında ‘Biri var’![/align]

[align=center]Yeni bir magazin figürü doğuyor sessiz sedasız… Ufak ufak işleniyor adı akıllara. Aslında bir oyuncu o. Tanınmayan bir oyuncu. Geçmişindeki en bilindik işi Musallat 2 adlı sinema filmi. Adı Ozan Öğüt. Bu isim ilk etapta birçok kişiye bir şey ifade etmeyebilir. Eğer Yonca Evcimik’in ‘beni rahatsız ediyor’ deyip uzaklaştırma talebiyle şikâyette bulunduğu ‘genç’ sevgilisi dersem bir kısmınız hatırlayacaktır mutlaka. Ya da ‘Vasfiye Teyze âşık oldu’ haberlerinde adı Gonca Vuslateri’yle anılan çocuk dediğimde… Üstüne bir de Çiğdem Kayalı’nın geçtiğimiz yaz Bodrum’da birlikte çokça fotoğraflandığı ‘genç’ sevgilisi dersem daha çok tanıyan olacaktır. İşte Yonca Evcimik’in savcıya şikâyet ettiği, Çiğdem Kayalı’nın o kulüp senin bu kulüp benim gezip eğlendiği erkek arkadaşı Ozan Öğüt şimdi başka bir ünlü isimle anılıyor! Bu isim Hande Yener… Geçtiğimiz hafta yeni single’ı ‘Biri var’ın Asmalımescit’teki partisinde ‘Kalbim dolu ama kim olduğunu söyleyemem’ diyen güzel şarkıcının yakın çevresi sanatçıyı uzun zamandır bu kadar mutlu görmediğini konuşuyor. Başarılı popçunun hayatında uzun zamandır biri olmadığını biliyorduk, akabinde yaptığı bu ‘isimsiz’ itiraf sonrası biraz üstüne düştüm işin ve Ozan Öğüt çıktı karşıma. Çok yakın tarihte twitter hesapları üzerindeki mesajlaşmaları dikkatimi çekti. Yener’in kalpler, öpücükler göndererek Ozan Öğüt’e ‘bebeğim’ dediği mesajlar bunlar… İki ismi şarkıcının patronu Polat Yağcı’nın doğum günü partisinde de birlikte görünce fotoğraf netleşti. Yener aşkı hak eden ve derinden yaşayan bir isim. Mutluluğu daim olsun… [/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

Önder SARIAHMETOĞLU

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...