İçeriğe atla

Hande Yener Fan Club (HYFC)

Uğur

Pinlenen İletiler

• İleti 2,6k
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Hayat çok garip. Bu kadın bi zamanlar dalga geçtiği Serdar Ortaç, Demet Akalın, Bengü gibi isimlerden çok daha kötü şarkılar yapıyo artık, enteresan. Şu şarkıyı Ajdar yapsa dalga geçerdi millet.

Serdar Ortac'la duet yapacakmis bi de zaten

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20">

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hayat çok garip. Bu kadın bi zamanlar dalga geçtiği Serdar Ortaç, Demet Akalın, Bengü gibi isimlerden çok daha kötü şarkılar yapıyo artık, enteresan. Şu şarkıyı Ajdar yapsa dalga geçerdi millet.

Serdar Ortac'la duet yapacakmis bi de zaten

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20">

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yakışır. Serdar nerelerde ki zaten? Ben en son yaralı müzesini hatırlıyorum ondan.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Üzüldüğüm nokta ne biliyor musunuz, 2006 2009 donemi arasi gercek kaliteli müzik yapan nadir bir isimken destek olsun diye gidip albumlerini aliyordum baska tükçe şarkıcı dinlemiyordum... sonra sinana bulaştı ondan kurtuldu , mukemmeli çıkardı apayri gibi olmasada toparladı biraz derken albumdeki hitleri bok etti... sorarim kendisine eski hayranlarinin yuzune eski çalıştığı muzisyenlerin yuzune nasil bakacak boyle giderse....2009 da eski tarzi icin taş devrine dönmem diyordu , keske o tas devrine donse....

ama yok paragöz çıktı kadin para ve ün hırsı sarmış kadını.

Kendine yazik etti hande...

erol koseden sonra batırdın...

artik bu kadindan nefret ediyorum, ve onun hakkinda yazdigim son mesajdi.

yabanci muzik dinlemeye devam...

Son olarak keske sadece muzige odaklansaydi ama muzigi ticarete dönüştürdü, yetmedi bi de mekan açtı ne paragozmussun be hande, cok iticisin tayyip yalakasi...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra...

[align=center]Söyle ona Sebastian; Türkiye'yi Hande Yener temsil ediyor!

Eurovision Şarkı Yarışması'nın resmi kulübü olan OGAE tarafından düzenlenen yarışmada bu yıl ülkemizi "Sebastian" şarkısıyla Hande Yener temsil edecek.[/align]

[align=center][video=youtube]

[/align]
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[align=center]Hande Yener harbiye konseri görüntülerinden "Hani Bana" şarkısına klip çekti. Klip Yarın yayında.[/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

[/img][/align]

[align=center][video=youtube]

[/align]

[align=center]Söz, Müzik & Düzenleme: Mert Ekren[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Kış kış tan sonra Hande'yi dinlemeye korkuyorum

Gizlenmiş İçerik

nerde eski Hande demiyorum değil hani

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[align=left]Hande Yener feat. Serdar Ortaç / İKİ DELİ Çok Yakında[/align]

[align=left]Söz & Müzik: Mert Ekren[/align]

[align=left]Yeni Albüm çalıştıgı müzisyenler (kesinleşmiş)[/align]

[align=left]Mert Ekren (6 Şarkı)[/align]

[align=left]Berksan[/align]

[align=left]Berkay[/align]

[align=left]Altan Çetin[/align]

[align=left]Yıldız Tilbe[/align]

[align=left]Söylentiler (Sıla, Gülşen)[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

[/img][/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...