İçeriğe atla

Hande Yener Fan Club (HYFC)

Uğur

Pinlenen İletiler

ööff napmış böyle Handee yahu

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/unsure@2x.png 2x" width="20" height="20">   en iğrenç şarkısı yayınlamış bulunmakta sonunu getiremedim valla  biz çocukken derdik kış kış cinler diye Hande baya bir geriden gelmiş  

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

biri Hande'yi durdursun

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Sen Hande Yener'sin aptallık etme!!!

[video=youtube]

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 2,6k
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Daha dinlemedim ki

Mustyy dinlemissindir yorumunu merak ediyorum artik

Gizlenmiş İçerik

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

olmamıs bu çok kötü deil ama olmamıs hande geçmişte çitayı yüksek tutuugu için şimdi işleri çok sönük kalıo

Allah askina Musty delirtme insani. Bu bir sarki bile degil bence. Hande'yi severim orasi ayri, ama bu is tek kelimeyle KEPAZELIK.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Musty kufur etme

Gizlenmiş İçerik

Ya ya ya ya guzeldi be kotu dedigimi hatirlamiyorum. Ben singlelar icinde bir tek Sebastian'i yerden yere vurmustum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hande takintilarindan vazgecmeli. Bi ara Erol Temizel'e takti, bi ara Sinan Akcil'a, simdi de Berksan. Her biriyle 3 album hazirladi. Bu Berksan'la hazirladigi ilk albumdu. 2 album diye Berksan sarkilarini cektikten sonra siradaki takintisi ne olacak acaba Hande'nin.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu şarkı da patlar zaten. Belli isimler gaz çıkarırken kaydedip remixini yaptırsa bi de üzerine 3-5 söz yazsa yetiyo

Hande'yi ben de çok severim ki şarkılarının tamamını severim nerdeyse ama bu ı-ıh yani kabul edemiyorum

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu sarki patlarsa gercekten yazik, tum Popcular bi bildiri yayinlayarak muzigi biraksinlar o vakit.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...