İçeriğe atla

Eurovision Time Beyazcam Ödülleri 2013 (Final Oylaması)

Pinlenen İletiler

elitler oy vermesin lütfen

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
bugüne kadar hiç neşeli günler hababam sınıfı izlemediler sanki doğar doğmaz how i it your motherla çıktılar doğru .D

OYLARIM BİRAZDAN SENDE MUSTAFA

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

HIMYM kaliteli bi yapım değil zaten. Bugün TV'de yapılan işler de saydığın bilmemkaç yıllık filmler değiller ama. Şahsen hiç TV izlemiyorum, internetten yabancı dizileri takip ediyorum evet. "Aaaa yabancı dizi izliyorum bak." durumu değil bu, "Daha iyisi varken, neden azıyla yetineyim?" durumu.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 117
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

mesajı atarken yalnışlıkla kapattım öf

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Vallahi canım elit derken beni mi kast ettim bilmiyorum ama zaten oy vermiyorum

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Televizyon izlememek ile elitlik arasında da bir bağlantı yok.Türkiyede televizyon boka sardıysa yabancı program izliyorum diye de senin beni böyle bir sıfatla yargılama hakkın yok.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Oylarımı yolladım

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/tongue@2x.png 2x" width="20" height="20"> herkese başarılar falan

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Vallahi canım elit derken beni mi kast ettim bilmiyorum ama zaten oy vermiyorum

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Televizyon izlememek ile elitlik arasında da bir bağlantı yok.Türkiyede televizyon boka sardıysa yabancı program izliyorum diye de senin beni böyle bir sıfatla yargılama hakkın yok.

isim vermedim de sendeki bu sinir niye

Gizlenmiş İçerik

türk olan her insan türkiyede olan herşeyi izlemek zorunda değil tabi izlemiyorsa bile bilmek zorunda zaten sen ve senin zihnyetinde olan bir çok insan yüzünden ülke bu halde ve başka ülkelere bağımlı yaşıyoruz saygılar

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Oylarımı yolladım

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

tell mee who you areee

Gizlenmiş İçerik

oyh musty ne güzel söylemişti ses kaydında

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/unsure@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

tell mee who you areee

Gizlenmiş İçerik

oyh musty ne güzel söylemişti ses kaydında

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/unsure@2x.png 2x" width="20" height="20">

hahaha o an içimden gelmişti öyle söyledim

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...