İçeriğe atla

Erdem Kınay'ın "Proje 2" albümü Eylül'de çıkıyor!

Mustafa

Pinlenen İletiler

OHA Sibel'inki harika olmus!

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
Cok begendim.

Albumu indirip digerlerini de dinleyeyim hemen.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

:kalp:

Gizlenmiş İçerik

:kalp:

Proje 2 degerlendirmesi :

Alkislar - Bayildim. Sarki Sibel Can'a cuk oturmus, o nameler de hic fena durmamis.

Helal Ettim - Duman'dan sonra beklentileri yuksek tutmustu herkes, ben Duman'i sevmistim, bunu cok sevmedim.

Ilk Anda - Begenmedim. Murat Boz'u zaten hic sevmem. Sarki da kotu.

Kolay Gelsin - Mart 2013'te yayinlanacagi soyleniyordu single olarak. Albumde kliplenmesi gereken sarkilardan, cok sevdim!

Sinir - Begenmedim. Klasik Aynur Aydin sarkilarindan olmus.

Yalniz Ordusu - Emanet & Rota'dan sonra yine cok iyi bir sarkiyi kapmis Demet, akilli kadin, cok sevdim.

Duman Dj Eyup Remix - 6 dakikayi bulan, sadece diptis diptis'lardan ibaret remixleri sevmiyorum, bunu da sevmedim.

Yorum Yok Dj Eyup Remix - Keske su 2 remix albume hic konmasaymis dedirtiyo, gereksiz olmus.

Alkislar Akustik Versiyon - Tek kelimeyle MUKEMMEL. Saatlerce dinleyebilirim bu sesi ve bu sarkiyi.

Proje 1'i de degerlendirmistim, incelemek icin :

http://eurovisiontime.com/forum/konu-Erdem-Kinay-Proje-Albumu.html?pid=11816#pid11816

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 ay sonra...
  • 6 ay sonra...
  • 4 ay sonra...

Gizlenmiş İçerik

ve

Gizlenmiş İçerik

'ın ortak şarkıları "Yalnız Ordusu" sonunda klipleniyor!
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...