İçeriğe atla

Erdem Kınay'ın "Proje 2" albümü Eylül'de çıkıyor!

Mustafa

Pinlenen İletiler

[align=center]Erdem Kınay'ın "Proje 2" albümü Eylül'de çıkıyor![/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
[/align]

[align=center]Eylül ayında çıkacak olan yeni Erdem Kınay albümü ile müzik dünyasına büyük bir hareket gelecek.

Erdem Kınay'ın yeni "Proje" albümünün çıkış şarkısı Sibel Can'dan gelecek, "Alkışlar" adlı şarkı ve Sibel Can yorumu çok şaşırtacak. Sibel Can ile önümüzdeki hafta kamera karşısına geçecek olan Erdem Kınay, çok konuşulacak. Albümde yer alan Demet Akalın'ın seslendirdiği "Yalnız Ordusu" adlı şarkı muhteşem olmuş, şimdiden tebrik ediyorum, hit olacağı kesin.

"Duman" adlı hala eskimeyen hit şarkı ile tanıdığımız Merve Özbey "Helal Ettim" adlı şarkısıyla bir kez daha fenomen olacak! Proje 2'de Aynur Aydın, Sınır (Çekilebilirsin) adlı çok ilginç bir şarkı yorumlamış, "İşporta" gibi büyük sürpriz yaratacak. Yeni Erdem Kınay albümünün, son anda projeye katılarak sürpriz olan ismi Atiye ve şarkısı "Bizi Duysa" da çok konuşulacak. Albümde, Bengü ise "Kolay Gelsin" adlı şarkıyı yorumladı, iyi ki "Proje 2" albümüne katılmış, ortaya harika bir iş çıkmış. Eylül ayında çıkacak olan "Proje 2" albümündeki tüm şarkıların sözleri hit uzmanı Deniz Erten'e ait.[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ben bu adamı çok seviyorum albümünü bekliyorum

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 5 hafta sonra...

[align=center]Yeni albüm "Proje 2" çok yakında sizlerle buluşacak.

Albümün ilk klibi Sibel Can'ın seslendirdiği "Alkışlar" şarkısına çekildi. İşte klip setinden bir fotoğraf![/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

aman sanki applause roar tanıtıolar

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> ne bu gizem

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> auhahuaauhh sibelde apaçi oldu

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra...

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

[align=center]1- Alkışlar - Erdem Kınay feat. Sibel Can

2- Yalnız Ordusu - Erdem Kınay feat. Demet Akalın

3- İlk Anda - Erdem Kınay feat. Murat Boz

4- Kolay Gelsin - Erdem Kınay feat. Bengü

5- Helal Ettim - Erdem Kınay feat. Merve Özbey

6- Sınır - Erdem Kınay feat. Aynur Aydın

7- Alkışlar - Erdem Kınay feat. Sibel Can [Akustik Versiyon]

8- Yorum Yok - Erdem Kınay feat. Serdar Ortaç [Dj Eyup Remix]

9- Duman - Erdem Kınay feat. Merve Özbey [Dj Eyup Remix] [/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu proje tam olmamis gibi. Neden bu kadar az isim var ki?

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...