İçeriğe atla

2009 : Düm Tek Tek

Uğur

Pinlenen İletiler

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Hay Allah cezanızı vermesin.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Hadise kendi sesini Supernatural Love'da çok rahat buluyor. Hangi performansını izlerseniz izleyin sesinde bi değişme olmuyor. Dum Tek Tek kötü demiyorum ama Hadise'nin daha önce hiç söylemediği bi türden şarkıydı. Hani bi Bad Boy, My Body dinleyin sonra da Dum Tek Tek dinleyin

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> Ama ben Dum Tek Tek'i çok severim o ayrı. O yüzden eğer TRT etnik anlayışından vazgeçseydi Supernatural Love ile hem halktan hem juriden daha iyi puanlar alırdık gibime geliyor. İlk 3 değil, ilk 2 olurdu kanımca. Ama Dum Tek Tek'te de ayrı bi tat var o ayrı

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

2009 yılında Norveçten başka bir ülkenin kazanması imkansızdı... Ayrıca 1000 şarkı içinden kendi sesini 1 şarkıda bulan bir kadına ne kadar ''Şarkıcı'' denebilir bilemiyorum..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu her sene böyle oluyor zaten. Mutlaka bi yarışmacı ön plana çıkıyor. Alexander, Lena, Loreen... Bunlarda da aynı şeyler yaşandı. O yüzden Hadise'nin senesinde zaten çoğı kişi biliyordu Norveç'in kazanacağını. Norveç'e kötü dediğim anlaşılmasın hakkıyla kazandı o ayrı. Hadise'ye şarkıcı demeyeceksen başka kimlere diyeceksin demeyeceğim ama şarkıcı değil de demeni anlayamıyorum. Hakkıyla yapıyor, dinleniyor, satışları fena değil, artık Türkiye'de de belli bi yeri, saygınlığı var. Ee daha ne? Eurovision performansını örnek vermeyin bana gidin bi konserine öyle konuşalım lütfen. Saygılar

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 7 ay sonra...

Türkiyenin gelmiş geçmiş en iyi şarkısı hala gözümde

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> herkesin bahanesi olabilir ama bu hadisenin mükemmel şarkısını gölgeleyemez

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

kesinlikle yani bu arada ben yaptım mı güzel yaparım hani

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

yani o kadar ülkede 1 numara oldu..arapça coveri bile yapıldı...Türkiyenin en yüksek puanını aldı...ben hatırlıyorum fox tv irfan değirmenci her gün hadise yi haber yapıyordu...fox da hadise köşesi vardı...bence ne olursa olsun mükemmeldi...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hadise'nin neler cektigini anlayamayanlar var hala ah ahh.

Ben daha da 2009 kadar heyecanlanamam. Final zamani 18 numara geldiginde kalbim bir daha o sekilde atamaz sanirim. Ne guzel bir geceydi o. Oylama esnasinda 12 puan aldikca onun heyecanini gormek, ablasina korunmasizmis gibi masumca sarilmasi, menejeriyla kafa tokusturmalari sevincten falan ve dahasi.. Cok guzeldi her sey cok. 1. olsak ne hos olurmus cidden.

Bu arada ilk yorumlarda okudugum "Thank you diye amatorce bagirdi, o kadar." gibisinden bir sey yazilmis. Belki de benim en sevdigim kisim oraydi biliyor musunuz? En dogal haliydi sahnede. O biten maratonun rahatlamasiydi bu. Kasinti kasinti "You are the best." demedi, nasil da atti heyecanini. Cok samimi, cok iyiydi.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

katılıyorum sana

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Türkiye Ve Trt Hadiseyi Rahat Bıraksaydı Hadise Orda Birinci Olurdu Emin Olun

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Türkiye Ve Trt Hadiseyi Rahat Bıraksaydı Hadise Orda Birinci Olurdu Emin Olun

Gizlenmiş İçerik

türkiyenin ebu üyesi trt olduğu sürece zor...aslında trt çıksın star girsin o zaman gitsin hadise çok daha rahat olur kıyafet zorlaması da olmaz...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...