İçeriğe atla

DOĞA ''İSYANIM BUDUR'' İLE GELDİ!

Mustafa

Pinlenen İletiler

[align=center]DOĞA ''İSYANIM BUDUR'' İLE GELDİ!

[/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
[/align]

[align=center]İlk albümü ''Doa'' ile adını duyuran Doğa, ikinci albümü ile müzikal kariyerine devam ediyor. Dmc etiketi ile geçtiğimiz gün müzik marketlerde yerini alan albüm ''İsyanım Budur'' adını taşıyor. Yeni şarkıları içinde barındıran albümün, cover sürprizleri var. Selda Bağcan'dan dinlediğimiz ''Ah O Günler'' ve Nazan Öncel yorumuyla hafızalara kazınan ''Bana Özel'' Doğa'nın yorumu ve yeni düzenlemeleri ile dinleyici ile buluşuyor.

Bergen'den dinlediğimiz 'Zamanı Geldi' şarkısı, Bülent Ersoy, Ferdi Özbeğen ve Coşkun Sabah'dan, dinlediğimiz 'işte Bu Bizim Hikayemiz', Nurperi'den dinlediğimiz 'Alışırsın Güzelim', sözleri Naim Dilmener'e bestesi Doğa'ya ait olan yine sıfır bir şakı 'Bilmedim', Fergan Mirkelam'ın 'Ararım' şarkısı, söz-bestesi Doğa'ya ait olan Janset’in de sesiyle eşlik ettiği 'Soranlar Oldu' şarkısı, sözü ve bestesi Haydar Yılmaz'a ait olan ve albümde beraber düet yaptıkları 'Kangren' , yine sözü ve müziği Doğa’ya ait olan 'Azala Azala' isimli şarkısı birçok önemli ismin de bu albümde buluşmasına vesile oldu..

Albümün ilk video klip çalışması Bedran Güzel yönetmenliğinde, Veli Kuzlu görüntü yönetmenliğinde; sözü Ülkü Aker’e, müziği Coşkun Sabah’a ait olan İşte Bu Bizim Hikayemiz isimli şarkıya geldi[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

tarz değişikliğine gel

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> yanlış hatırlamıyosam İbrahim Tatlıses'li popstardan çıkmıştı. O değil de DMC'yle çalışanların hepsinin aynı tarz müzik yapmaya başlaması.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ayrıca bu cezayla düet yapan popstardan çıkmadı

orda doğanay vardı onunla karıştırıosun

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Aynen karıstırmıs semih

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

ben albümü sevdim arabesk tarznda ama farklı bi havası var bu kızın

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 ay sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...