İçeriğe atla

Geyik 2013

Cem

Pinlenen İletiler

O şarkıyı yollarsan alizee olly murs ü yollarım,net

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> bana o kadar aman buna mı kaldın demeyi biliyordunuz ama

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

O şarkıyı yollarsan alizee olly murs ü yollarım,net

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> bana o kadar aman buna mı kaldın demeyi biliyordunuz ama

Gizlenmiş İçerik

sana diyorum shym yolla

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@Yiğit ulusal finalleri oylamaya hatta tek bir şarkıyı dinlemeye eriniyorum senin çakma ulusal finaline sıra en son gelicek

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

O şarkıyı yollarsan alizee olly murs ü yollarım,net :D bana o kadar aman buna mı kaldın demeyi biliyordunuz ama :D

aman buna mı kaldın tarzı bi yorum asla yapmam ben bir kere. ben fransız ülkeleri bilmediğim şarkılar yollayınca seviniyorum diyorum yollamasınlar demiyorum. mika'ya bile puan verdim ünlü şarkıcı/şarkılardan puan kırmıyorum herkes anlasın artık bunu :D

bu yarışma favorilerim belçika ve almanya bu arada ikisi de ünlü :D

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Senin bilmediğin şarkıyı bulsam yarışmayı bırakıcam ben

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Yani ben başaramıyorum en azından

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

belli kişilerin oyunu diğerinden üstün tutan ulusal finalleri oylamıyorum.

:(

Ha bu arada belirteyim ki herkes doğru bilsin. Ben ulusal finalimdeki jürilerimi birilerinin puanları daha çok olsun diye değil, jüri olayını sevdiğim için seçtim. Aynı şey gibi dursa da değil aslında. Yani bence jüri olması ulusal finali daha bir ayrıcalıklı kılabiliyor. Mesela benim bu konudaki kriterim iskandinav ülkeleri ve ETYB başkanı olarak BK. Ayrıca herkes jüri olabilsin diye de ev sahipleri de o yarışmaya özel jüri oluyor. Mesela bu gibi ayrıntılar bence DMGP'nin ayrıcalığı ve güzel oluyor :D Sadece belirtmek istedim yanlış anlaşılmasın. Kimse oy vermek zorunda değil elbette ki sen sırf uğraştığım için oy veriyorsun bazen. Bunun için ayrıca teşekkür ederim.
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@Soner jürilik teklifi gelince hemen kabul etmeyi biliyosun ama millet kabul edince ayrılık oluyo he

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> sen neden kabul ediyosun o zaman

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
  • Yeni Oluştur...