İçeriğe atla

Geyik 2013

Cem

Pinlenen İletiler

Bize her hafta quiz yapıyorlar hem de fotokopi veriyorlar.

oha sen ona ödev mi diyosun bende bişey sandım

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> bize ilk hafta konu sundurdular hep

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> onlar artık ödev gibi gelmiyo diğer okulumda da öyleydi

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

yarın küpe alışverişi + kışlık alışverişine çıkıyorum

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> hauahau

shakira diskografisi indiriyorum çok farklıyım şuan @Soner

geç farkettiğim bir şarkı oldu bir haftada 40 kez dinledim süperrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@Melih o şarkıyı Furkan yollamıycaktı Ulaşla Gencay zorlayınca yolladı

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

11. ETSC'de yarışmış Avusturya'nın şarkısı, hemen yorum yapanların verdikleri puanlara bakıyorum. Bakalım köprünün altından sular akmış mı?

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Norveç (Semih) 4

Danimarka (Ömür) 4

Kıbrıs (Ahmet) 7

Arnavutluk 7

Polonya (Tolgahan) 6

Gürcistan (Volkan) 7

7 verdim diye hatırlıyorumdur

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
  • Yeni Oluştur...