İçeriğe atla

Geyik 2013

Cem

Pinlenen İletiler

taksim çok fena işin komik tarafı gerçek cnn kadar olamadı bizim cnn ama ben halk tv ye bakıyorum

Halk TV & Ulusal Kanal :heart:

Yokluktan bayağı Halk TV izledim ben de lakin şunu da kabul etmek gerekir ki bu kanallar da objektif değiller.

Tabi ki de degiller. Ben sadece görüntüleri ve yasanılanları gorebilmek için giriyorum çogu insan gibi :D
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

halk tv o yayinlari cok iyi.okduklari.icin vermiyor. tebrik.edilecek bir konu yok.bence

Arkadaslar her yerde soyledim yine soyluyorum Halk TV, CHP'nin sahibi oldugu bir kanaldir. Tipki MHP'nin sahibi oldugu Benguturk TV gibi. O nedenle CHP propagandasi yapmasi cok dogaldir.

dogal.ama sonucta.iyi ve objektif.degil

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

yeni imzam ve avatarımla karşınızdayım

önceki imzanın mealini bi açıklasan hala deli sorular var kafamda

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sahibi CHP direkt, CHP icraatlarini yayinlamak icin hayata gecirilen bir kanal zaten. Gonul isterdi herhangi bir siyasi partiye bagli olmayan bir haber kanali cesurca verebilseydi bu haberleri. Fakat sadece Halk TV sahiplendi.

chp.kanalinin olaylari yayinlamasi dogal zaten. niyetleri halkin bilgi almasi degil chpnin oylarini arttirmak. bu yuzden tebrik edilecek bisey yapmiyorlar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

yeni imzam ve avatarımla karşınızdayım

önceki imzanın mealini bi açıklasan hala deli sorular var kafamda

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

@Cem hani diyor ya bir salağı Nasıl oyalarsın işte sende bir şey olacak zannederken oyalanıyorsun ya

Gizlenmiş İçerik

üstüne alınma

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Açtığım Gezi Parkı Direnişi konusu üzerinden de yapılabilirdi bu muhabbetler silinmesine gerek yoktu madem siyaset sitesi değiliz o zaman siyaset konuşmayın lütfen.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
  • Yeni Oluştur...