İçeriğe atla

Geyik 2013

Cem

Pinlenen İletiler

Cemin imzasını benim imzamdaki kadın ile çiftleştirelim ?

EDİT :

benimkinin cinsi yok

İmzamdaki adam "modern family" dizisinin gay karakteri. Seninkisiyle pek işi olmaz

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Bu arada imzanda kadın mı var ? Bu imzanın amacı bence insanları çıldırtmak.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Cemin imzasını benim imzamdaki kadın ile çiftleştirelim ?

EDİT :

benimkinin cinsi yok

İmzamdaki adam "modern family" dizisinin gay karakteri. Seninkisiyle pek işi olmaz qq

Bu arada imzanda kadın mı var ? Bu imzanın amacı bence insanları çıldırtmak. :kahve:

aynen :haha: :haha:
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Irmak rahat 200 000 Tl götürmüştür. Bölüm başı 20-30 alıyorlarmış

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ben arada izliyorum umit karani destekledigim icin

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> acun cok pic iki gonullu kalsin diye yapmadigi sey kalmadi

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Aynen. Acun ünlüleri tutuyor zaten. Mesela bir oyunda ikisi de aynı anda bitiriyor diyelim puanı ünlülere veriyor

Gizlenmiş İçerik

Bir de sms sonuçlarıyla kesinlikle oynuyor. Duygu'ya oy veren kimse yoktur bence sırf reyting yapsın diye iki kere elenmeden kurtardı.
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
  • Yeni Oluştur...