İçeriğe atla

İzel'den Yepyeni Albüm!

Mustafa

Pinlenen İletiler

Bu ne saçma kliptir.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20">

Cidden bazı sanatçılar klip çekince hayret ediyorum. Hiç mi farkında değiller ne yaptıklarının. Klibi izleyince ben bile daha iyisini yaparım dedim.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/unsure@2x.png 2x" width="20" height="20">

Güzelim şarkı nolmuş kliple.

Gizlenmiş İçerik

İzel, Bizimla deyılsın -,-

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra...
  • İleti 36
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

DÜŞER O İÇİN YENİ KLİP ÇEKİLMİŞ SEVGİLİLER GÜNÜ ÖZEL. BENDEN BİRİSİNE

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

[video=youtube]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sanki bu klip İlk yayına giren klipten önce çekilmiş gibi ki bu daha güzelmiş bence

Aynen şuan bağırıp çağırasım var bu şarkı beni çok etkilio bu klipte beni çok ama çok etkiledi

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...

[align=center]İzel Müzik Kanallarına Tepkili ![/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

[align=center]İzel müzik kanallarına tepkili! Ünlü popçu İzel, hem twitter hesabında attığı tweetlerle, hem de yaptığı basın açıklamasıyla müzik kanallarına tepkili olduğunu dile getirdi. İzel, bu yüzden bir süre klip çekmemeye karar verdiğini belirtti.

"Aşk En Büyüktür Her Zaman" adlı albümünü yayınlayan, "Drakula" ve "Düşer O" şarkılarına klip çeken şarkıcı, 2 klibinin de Kral TV ve Powerturk'te yayınlanmadığı ve listelere girmediği, adaletsizlik olduğunu düşündüğünü söyledi. "Düşer O" şarkısının istek almıyor yalanına inanmadığını belirten İzel, "Hayranlarım klip istiyoruz dediklerinde onlara cevap verememekten yoruldum. Yıllardır hitlerimle katkıda bulunduğum kanallar adil olana kadar klip çekmeyeceğim." diyerek tepkisini dile getirdi.

[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...