İçeriğe atla

Eurovision 2014 "Join Us"

Pinlenen İletiler

Trt'nin Allah belasını versin bi zevkimiz vardı içine ettiler.Bu arada Trt genel müdürü değişmiş Eurovision hakkında ne düşünüyor acaba.

Ayni tas ayni hamam. Erdogan ve Arinc'in eski danismani. Hic umutlu olma derim o yuzden. Baslar ne derse o olur yine.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yeminle aklimdan gecmisti Semih kesin bu yorumu rapor ediyodur diye nasil biliyorum.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[align=center]Eurovision Şarkı Yarışmasında ilk elemeler yapılırken, yarışmanın yapıldığı alan ve organizasyon, eleştirilere maruz kaldı.

Yarışmanın yapıldığı eski tersane binası ve çevresindeki çöp yığınları, köhne binalar, taş ve toprak yığınları, ulaşım zorluğu başta gazeteciler olmak üzere, delegasyonları, yarışmacıları pes ettirdi. Yarışmanın şehir merkezinde daha uygun salon ve mevkiler varken, B&W Hallerne'de (eski tersane) yapılması büyük eleştirilere yol açtı. Yarışmanın yapılacağı binayı bulmakta güçlük çeken, yüzlerce metre yürümek zorunda kalan gazeteciler Eurovision tarihinde ilk kez bu kadar kötü bir alanda yarışma gerçekleştirildiğini söyledi. İsveçli Sydsvensker gazetesi muhabiri Bengt Ardvidsson yarışmanın yapılacağı ada bölgesine gitmenin neredeyse imkansız olduğunu anlatırken,

"Bölge grafiti ve çöplerler dolu. Milyonlarca kron harcayarak eski bir tersaneyi sanat adına yarışma binası yapmak hangi akla hizmet bilmiyorum" dedi.

Afton Bladet gazetesinden Tobbe Ek de, 'Süper fiyasko' manşeti ile yazdığı yazıda şu ifadelere yer verdi:

"Eurovision'u takip etmeye başladığım 2006 yılından buyana ilk kez bu kadar büyük bir Arena fiyaskosu gördüm. Ekranda güzel şeyler görünebilir ama Artister (yarışmacılar), delegasyonlar, gazeteciler ve izleyiciler için tam bir cehennem. Provalarda Arenaya gitmem de oradan ayrılmam da tam bir sorun oldu. Yarışma (final) günü insanlar ne yapacak bilmiyorum. Şimdiden 5-6 saat önce yola çıkmaları tavsiye edildi."

RUS İKİZLER YUHALANDI

Eurovision Şarkı Yarışmasının ilk yarı finalinde 16 ülke arasından 10 ülke cumartesi günü yapılacak finale kaldı. Azerbaycan'ın da finale kaldığı ülkeler arasında bulunan Rusya'nın ikiz şarkıcıları Tolmachevy Kardeşlerin adları okunduğunda salondan yuh sesleri yükseldi. İkiz kardeşler, Rusya'nın Ukrayna politikasının kurbanı oldu.[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Afton Bladet gazetesinden Tobbe Ek de, 'Süper fiyasko' manşeti ile yazdığı yazıda şu ifadelere yer verdi:

@Dios @Volki beğenmemiş sizinki

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Benim bildiğim bi hd link var letonya sitesi dün letonyalı kankam göndermişti şimdi bulup gönderirim

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gizlenmiş İçerik

Burdaydı 1. yarıfinal denersiniz yarın olmadı tekrar link isterim

Cok sagol.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Surda toplasan 20 kisi falaniz, bize yeter. Sen Facebook, Twitter hesaplarinda falan paylas yaymak istiyosan linki.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...