İçeriğe atla

Eurovision 2014 "Join Us"

Pinlenen İletiler

Danimarka herkese ESC dersi veriyor resmen. Logo bu kadar iyi kullanılabilirdi herhalde. Gerek postcardlar gerek sahne gerek her şey. Mükemmel ötesiydi. Gözüm doydu resmen grafiklere.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

TVP gayet güzeldi. Oradan izleyebilirsiniz çoğu yerden de çekiyor.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Adam başta böyle her şeyi çevirdi falan ama sonra yoruldu galiba sustu.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Güzel bir yarı final oldu. Hollanda ve Karadağ'ın finale çıkmasına çoook sevindim. Letonya da çıksaydı keşke... Recap sırasındaki sanatçıların görüntüleri çok ilginç bir fikir olmuş beğendim. Sahneyi de beğenmiştim zaten, ekrandan da güzel göründü, çekimlerde güzeldi, interval act d güzeldi. Kısacası Danmarka gerçekten güzel bir ev sahipliği yapıyor. San Marino sonunda çıtı finale

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Ona da sevindim. Rusyayı bayağı yuhaladılar ama şarkı finali hak ediyordu bence. Arnavutlu jürden ne kadar aldı çok merak ediyordum nasıl çıkamadı o ya... Neyse genel olarak adaletliydi oylama.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Bu arad evet grafikleri bende çok beğendim. Bu akşam tek hoşuma gitmeyen, Sanna ya yapılan sürprizdi resmen biz isveç i destekliyoruz gibi bir şey oldu. Objektiflik açısından hoş bulmadım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Organizasyonun;

İyi yanları: Sahne mükemmel. Işıklar çok güzel görünüyo. Kopenhag'ı tanıttıkları kısım güzeldi. Greenroom ve greenroom muhabbetleri çok iyiydi. Postcardlar da 2008 ve 2011'in güzel bir birleşimi.

Kötü yanları: Ermenistan ve İsveç'in performansları sırasında gerek sahneyle ilgili gerekse teknik sorunlar yaşandı. Sunucular çok kötü. Daha önce internette yayınladıkları rekor olayları çok boş.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Organizasyonun;

İyi yanları: Sahne mükemmel. Işıklar çok güzel görünüyo. Kopenhag'ı tanıttıkları kısım güzeldi. Greenroom ve greenroom muhabbetleri çok iyiydi. Postcardlar da 2008 ve 2011'in güzel bir birleşimi.

Kötü yanları: Ermenistan ve İsveç'in performansları sırasında gerek sahneyle ilgili gerekse teknik sorunlar yaşandı. Sunucular çok kötü. Daha önce internette yayınladıkları rekor olayları çok boş.

Isvec ve Ermenistan'da ne sorun yasandi be?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Aaa o kısmı unutmuşum. Sunucular çok kötü. Bence o rekor muhabbetleri hoş olmuş. Kopenhag tanıtımları da çok iyiydi. :D İskandinavlar'ın espritüelliği her zamanki gibi.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...