İçeriğe atla

Eurovision 2014 "Join Us"

Pinlenen İletiler

Annem finali izlemiyoruz diye beni gaza getirmisti. 2. yarifinal aksami Fatmagul'u, buyuk finalde de Lale Devri'ni izleyerek Eurovision'u protesto etmistik. Gittim pasa pasa DVD'sini aldim, taa 1 ay sonra izlemistim.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ukrayna kesinlikle Rusya'nin uzerinde olur yf'de de finalde de. Neyse ki Rusya yaristigi yarifinal grubundan dolayi cok sansli, bu nedenle 9. da olsa 10. da olsa finale cikacak. Ukrayna ilk 5 icinde cikar yarifinalden.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ya ben tek şarkı bile dinlemedim hala ve merak etmeye başladım. Internetim berbat indiremiyorum şarkıları

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sahne iyi guzel de havuzun işlevini anlayamadim bitek. Sanki farkedilmiyo bile su oldugu

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/unsure@2x.png 2x" width="20" height="20">

Kendi hazırladıkları şovlarda kullanıcaklar.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Havuzu sahneye acsalar hali kullanmaya ne gerek kalcakti ki? Isikli fiskiyeler yaparlardi onlar bi acilir bi kapanirdi aslinda. Havuzlarin genisligi ne kadar bilmiyorum ama etrafi o kadar islatmazdi bence. Icine dansci falan sokarlarsa tabii olay karman corman olur.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben çok mutlu olmuştum 2011'de elenince yüzümde kocaman gülümseme içimde kelebekler

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> hala hatırlıyorum o anı.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

O zaman elenmeseydik belki şuan katılıyor olacaktık.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/wacko@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sanmam. Hadise kazanmış olsaydı katılıyo olurduk ama.

[video=youtube]

Provaları 2 saat gecikmeli yüklerken, yükledikleri videolara bak

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İctimai yarışma başlayınca yayını sadece Azerbaycan'da yayınlamaya başlıyor.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...