İçeriğe atla

Eurovision 2014 "Join Us"

Pinlenen İletiler

Bence bu haliyle bile ışıklar güzel bir atmosfer yaratmış. Sahnenin şekli biliniyor zaten. Gözümde canlanıyor yani bunlarla daha çok. Zaten bu ışıkların dizilişi de önemli bana kalırsa. İsveç'te, Düsseldorf'ta falan yukarıda olan ışıklar bu sene aşağıda çoğunlukta gibi. E daha ledler gelecek falan.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[video=youtube]

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Bu kafes olayı kafama yatmadı benim ama sahne hakkında tamamlanmadan ve performans izlemeden yapılan yorumlar yanıltıyo.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

DMGP sahnelerini tasarlayan abi tasarladi zaten sahneyi. DMGP sahneleri diger ulusal finallerle karsilastirilamayacak kadar guzel oldugundan dogru karardi da bence. Bu seneyi disarida birakmak isterim ama berbatti bu sene DMGP sahnesi.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben bu senekini bilmiyorum hiç ya. 20010 dan beri çok güzel yapıyorlardı.

Bilme zaten Bryan Rice'in havuzlu sahnedeki performansiyla hatirla DMGP sahnelerini. 20010 posta kodu gibi olmis bi de soylemeden edemedim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[align=center]ve sahne

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

küpeli adam norveç temsilcisi galiba

Gizlenmiş İçerik

[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...