İçeriğe atla

İsveç 2014 : Sanna Nielsen - Undo

Uğur

PUANINIZ?  

1 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

Onu bunu gecin de Songbird'e cok yazik etmisler. Kazanan sarki da slow, Songbird de slowdu ama Songbird adam akilli bir slowdu. Secilse cok iyi olabilirdi Isvec icin.

Hakkını yiyeceklerini düşünüyordum ama çok fazla yediler.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20"> Azerbaycan onu yollasa 1. olur onla.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

salak almanya aceye 4 verse kazanıomuş

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20">

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Onu bunu gecin de Songbird'e cok yazik etmisler. Kazanan sarki da slow, Songbird de slowdu ama Songbird adam akilli bir slowdu. Secilse cok iyi olabilirdi Isvec icin.

Hakkını yiyeceklerini düşünüyordum ama çok fazla yediler.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20"> Azerbaycan onu yollasa 1. olur onla.

Azerbaycan Helena Paparizou'yu yollayip en kotu sarkiyla ciksa o sahneye 250 puanla birinci olacak ulke Eurovision'da.

AZERBAYCANNNNNNNNNNNNN

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Helena aynı şarkıyla Yunanistan ulusal finalinde olsaydı 1. olurdu. İsveç'e kalkıp gitmesi bile büyük cesaret.

Cesaret değil para, para

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Yunanistan battı, kadın anında İsveç'e taşındı.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Helena isvecte yasiyo zaten kalkip gitmedi

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Songbird secilse daha basarili olurdu evet.

Ugur 12 veren de benim melih silcek beni la

Gizlenmiş İçerik

Offf o anlamda demedim ya

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Yunanistan adına katıldı ya hep ondan dedim onu

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yunanistan diye bi ulke mi kaldi allasen?

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

gömmeli gömerken

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Iki birinci yan yana. Gommelie'deki iticilik ve Helena'nin koca memeleri. Moran'la yarisir konuma gelmis ahauahau

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Iki birinci yan yana. Gommelie'deki iticilik ve Helena'nin koca memeleri. Moran'la yarisir konuma gelmis ahauahau

Gizlenmiş İçerik

Aynen benim gözüm bile 2-3 kez kaydı öyle.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Güzel silikon yaptırmış.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bazı ulusal final şarkıları dışında diğer şarkıların çoğunu dinlemedim. İsveç bu yıl beni sanki yarışmanın kazananı ben olmuşum da eurovisiona gidiyormuşum gibi sevindirdi. Şarkıyı beğenenler olur beğenmeyenler olur fakat 7 yaşından beri bu yarışmanın hayalini kuran birinin bunu gerçekleştirmesi ve bu yolda 7 kez bıkmadan mücadele etmesi beni en çok sevindiren şeydir. Sanna boş bir sanatçı değil İsveç'te topladığı ödüller bir yana hâlâ elinde tuttuğu en genç yaşta listelerde bir numara olma rekoru da bulunmakta (11 yaşında) Anton Ewald denilen arkadaşın karalama ve çirkin tavırlarına karşı hiçbir şekilde kendini bozmadan, çizgisinde devam eden saygılı bir şarkıcı. Yıllar önce mail atmıştım kendilerine şey diye ''Türkiye adına yarışmayı düşünüyor mu?'' dedim. Cevap şöyle olmuştu: ''Böyle bir şey gündemimizde yok'' keşke olsaydı ama bize gerek kalmadan İsveç yolladı zaten. Çok çok mutluyum. Anton olayına gelince kendisi ''Gerçek bir popstar mı görmek istersiniz yoksa Sanna Nielsen'i mi?'' diye bir demeç vererek kendi ipini kendi kesmiş oldu. Aldığı sonucun ardından ''Bir daha Melodifestivalen'e dönmeyi düşünmüyorum'' haberleri yeteri kadar ağzının payını almış olduğunun göstergesidir. Kendisi bu konuda medyayı suçlamış olsa bile biz kimin ne mal olduğunu gördük. Son olarak Heja Sanna Heja Sverige diyorum.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Konuya hakim olmadan böyle düşünmen normal ama o sarılmanın gerçek anlamı '' Ben çok büyük bir salaklık yaptım, affet'' sarılmasıdır. İsveççe'n varsa buradan okuyabilirsin yoksa translate yapabilirsin.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ya o değilde zaten kim kazanırsa hepsi sarılıyor.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...