İçeriğe atla

İsveç 2014 : Sanna Nielsen - Undo

Uğur

PUANINIZ?  

1 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

[align=center]Melodifestivalen 2014 Sonuçlar

1. Sanna Nielsen - Undo

2. Ace Wilder - Busy Doin' Nothin

3. Alcazar - Blame It on the Disco

4. Helena Paparizou - Survivor

5. Linus Svenning - Bröder

6. YOHIO - To the End

7. Ellen Benediktson - Songbird

8. Oscar Zia - Yes We Can

9. Panetoz - Efter Solsken

10. Anton Ewald - Natural[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Anton ne rezil oldu ya

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> 18 puan.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben dedim Anton geçen sene çok fena ün kazandı. Bu senenin Danny rolünü oynar dedim ama olmadı.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Eric olayım dedi, David oldu

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Gülmeye çalıştı bi de David gayet dürüst bi şekilde "Noluyo lan?" bakışı attıydı ne güzel

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Oha Songbird 7. Ayni yarifinalde yaristigi ve ikinci sanstan finale gelen Broder ise 5. Sonuclar baya ilginc. Helena'nin 4. bitirmesi cok guzel, sevindim. Yohio 6. olabilmis ahahaha, hic sasirmadim desem, fazla bile. Anton'a da iyi olmus. Diger sarkilari bilmiyorum, kazanani da dinlemedim. Yarin bakarim.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Mriam'in ETSC'de birinci olan sarkisi iyiydi ben onermistim galiba.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

MF de beş dk mesut özil muhabbeti dinlemek de ayrica keyifliydi haha

lovely Mesut pic ahahahahah falan dedi ben o ara bakmıyodum direkt açtım hahahaha

Mriam'in ETSC'de birinci olan sarkisi iyiydi ben onermistim galiba.

Gizlenmiş İçerik

Miriam 2. oldu be

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

A-aaa Finders Keepers diye bi sarki vardi, o kazanmamis miydi? Aa yoksa onu soyleyen baskasi miydi? Ben onu sandimdi.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

A-aaa Finders Keepers diye bi sarki vardi, o kazanmamis miydi? Aa yoksa onu soyleyen baskasi miydi? Ben onu sandimdi.

Gizlenmiş İçerik

O 2. olabildi.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...