İçeriğe atla

Rusya 2014 : The Tolmachevy Twins - Shine

Uğur

PUANINIZ?  

6 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

Kimse burda Rusya'yi yuhalamadi.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Salondaki seyircilerin yuhalamasini konusuyoruz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 153
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Rus halkı homofobikse türk halkı daha homofobiktir biz norveçte yaşamıyoruz kendi ülkemizdeki sorunu çözmeden rusyayı yuhlamamız çok ironik

Halkların homofobikliği değil bu konu. Rus kanalı Conchita yarışmadan diskalifiye edilsin istedi. Ayrıca Rusya'da geçtiğimiz yıl içinde eşcinselliği yasaklamaya yönelik yasalar çıkarıldı. Biraz araştır bence.

Tüm bunlarla birlikte ben bir birey olarak ve ülkemin yaptırımlarından bağımsız olarak diğer ülkeleri ve yaptırımlarını eleştirebilirim. İralı bir arkadaşımın Türkiye'de twitter kapandığı zaman eleştiren karikatürler atması gibi.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hadi canım rusya eşcinselliğe karşı yasalar mı çıkarmış bak seeen hiç duymamıştım ben en iyisi araştırayım haklısınız

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20"> yasaları da bu kızlar çıkardı zaten arkasında durdular.

Uğur sen de çarptırma olayı

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> olay şu: kızlar ve rusya finale çıkarken yuhlandı ben de bunun yanlış olduğunu düşünürken arkadaşlar haklı bulmuş.

Son olarak eşcinsel haklarına falan girince olay ben de önce kendi ülkemizin durumuna bakalım biz rusyadan kötü durumda olan türkiye için ne yapmışız da rusyayı eleştiriyoruz?

Neyse konu çok uzadı herkes vermek istediği mesajı verdi daha fazla uzatmayalım artık

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Türkiye eşcinsel yasaları konusunda Rusya'dan kötü durumda değil. Ben bu konuda bi şey yapmak zorunda değilim ki fikrimi belirtmem bile bi şey yapmaktır aslında. Türkiye ile kıyaslamayı burada yapabiliriz esas, biz ülke olarak hak olayını çok bilmediğimizden insanların protesto haklarını çok görüp "Üstleri çıplak benim ikiz kızlarıma saldırdılar." şeklinde demagojiye vurabiliriz. Yuhlamayı yanlış bulmak, doğru bulmak değildir bu olay, bunun bir hak olmasıdır.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yuhalamaları temsilcilerle ilgisi olmadığı için saçma bulmuştum lakin eleştirebilir tabi insanlar ama ben şunu çok komik buluyorum o zamanları tam hatırlamıyorum ama tatu sahnede öpüşecek demiyorlar mıydı zamanında onlarda conchita gibi bir temsilci gönderdiler sayılır eşinsellik vs ye niye bu kadar karşı çıkıyorlar anlamıyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Azerbaycan'ın bunlara 12 vermesi. Güçlünün yanında olmaya çalıştıklarını açıkladı bence.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Aldıkları her oyda yuhlanmaları ayrı güzeldi.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ermenistan'in Ukrayna'ya 0 basarken Rusya'ya 12 vermesi daha bi onemliydi bence.

Ermenistan, Azerbaycan, Ukrayna, Belarus, Rusya oylarında şaşırdığım tek noktaydı sanırım

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...