İçeriğe atla

Polonya 2014 : Donatan & Cleo - My Słowianie (Slavic Girls)

Uğur

PUANINIZ?  

13 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

• İleti 218
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu şarkı ilk 20 yapar. Gayette güzel bence.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Finalde asla sonuncu olmaz. Herkes sahneyi bu yarifinalde Yunanistan costurur diye bekliyodu. Gecenin en costuran performansiydi oncelikle. En arka sirada oturanlar bile Polonya'da ayaga kalkti bildigin. Performanslari cok iyiydi. Finalde ustlerde gorurseniz sasirmayin.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

tam sonuncululk yeri

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
umarım birinci sırada çıkarlar

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sitede Polonya'yi benim disimda tahmin eden var miydi merak ediyorum.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sitede Polonya'yi benim disimda tahmin eden var miydi merak ediyorum.

Gizlenmiş İçerik

Yucel. Bide listeme cok guveniyorum demisti polonyayi gorunce dalga gecmistm cocukla

Gizlenmiş İçerik

rezilim

Ben Finlandiya'yi 13. yapmasiyla dalga gecmistim.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Polonya çok ilginç oldu. Kadın sexiliğini öne çıkararak prim yapmaya çalıştılar. İçimden "Buda mahallesinde güllaç mı satılırmış?" dedim ama çıktı. Avrupa'da da abazalık belası tırmanmış.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...