İçeriğe atla

Norveç 2014 : Carl Espen - Silent Storm

Uğur

PUANINIZ?  

10 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

• İleti 281
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Avusturyayla kapışıolar kanky

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
yf birinciliği için sence ne olur

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Avusturyayla kapışıolar kanky

Gizlenmiş İçerik

yf birinciliği için sence ne olur

Gizlenmiş İçerik

Norveç o yarı finali rahat alır gibi geliyo bana. Avusturya'yı ilk 5'te falan beklemiyorum ben maalesef.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bi de eleniyomus. Off surpriz olsun artik su Eurovision'da yeter.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bi de eleniyomus. Off surpriz olsun artik su Eurovision'da yeter.

Gizlenmiş İçerik

Ya bu şarkıya yazık olur. Norveç yeterince sürpriz yaptı 2011 ve 2012'de 1. yarı finalde favori bi ülke patlasaydı bari.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

1. yarifinalde o patlamayi Isvec'ten bekledim, bi ara Ermenistan'i diledim ama olamadi. 2011 ve 2012'yi hatirlatma.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Konserleri ve promoları bir yana bırakırsak MGP ve ESC sahneleri üzerindeki en iyi performansı idi benim açımdan (Teknik açıdan anlamam bilmem.). Böyle rahat olsun yarın akşam da inşallah. Norveç'i ilk 5'te görmek istiyorum bu sene de.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

sanırım norveçi semihle fazla özdeşleştirdim

Gizlenmiş İçerik

bu şarkı çıkınca semih gelio aklıma haahuua sizdede öyle oluyor mu bilmiyorum hollanda finale çıkınca aklınıza ben geliyomuyum bilmem

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...