İçeriğe atla

Norveç 2014 : Carl Espen - Silent Storm

Uğur

PUANINIZ?  

10 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

• İleti 281
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

OGAE son üç yılın birincisini tahmin etmemiş miydi?

Ondan önceki yıl 1.si kaçıncı olmuştu?

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> OGAE'ciler klasik ESC oylamaları yapar genelde ama klasik ESc biteli yıllar oldu.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

At fava bekle Reyiz. 3 hafta sonra gorusuruz.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Offf OGAE oylarıyla böyle yorum yapacaksan öl daha iyi.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

OGAEnin 2012 ve 2013 birincisi tuttu cunku sadece OGAE uyeleri degil tum fanlar birinciyi tahmin edebiliyodu. Euphoria disinda birincilik sansi olan baska bi sarki var miydi ki 2012de?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

E iyi de son üç yıl nasıl çıktı o zaman? Tesadüf mü? :D Yani ben her yıl bileceklerini savunmuyorum elbette ama bence İsveç hakediyor bu yıl. Sonucu bilemem tabi. Hiç belli olmaz ama ben dereceye girmesini çok isterim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Pardon 2011 olmamıştı. Son iki yıl.

İsrail bu yıl finale çıkamasın %100 çekilecek. Ebu (Juriler) bunu da hesaba katacak. Ayrıyeten iyi de bir puan alma potansiyeli var halktan. %99.9 finale çıkacak.

Bana da öyle geliyor. Ama büyük konuşmamak lazım işte. Kimler kimler çıkamadı :h

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

OGAE oylamaları tutmaz. Açık ara birincileri bilmeleri büyük başarı değildir, birinci dışında hangi şarkıları üstlere taşıdıklarını da çok iyi biliyoruz, İsveç'i şişirmeyi nasıl sevdiklerini de. 2008'de sırf Charlotte için OGAE 1.si yapmışlardı İsveç'i, bu sene aynısını Sanna'ya yapıyorlar. OGAE seyirciyi bırakın, fanları bile temsil etmez. OGAE'ye kalsa, Türkiye ilk 20'ye giremezdi bugüne kadar. Hani 6-7 yıldır gördüğümüz olay olmasa anlıcam.

İsrail bu yıl finale çıkamasın %100 çekilecek. Ebu (Juriler) bunu da hesaba katacak. Ayrıyeten iyi de bir puan alma potansiyeli var halktan. %99.9 finale çıkacak.

Kimler kimler çekildi, İsrail'in çekilmesi o kadar da üzmez bence EBU'yu. Hatta belli başlı ülkelerdeki EBU üyelerini çok memnun edebilir. İsrail'in çekileceğini de sanmam derece için.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

OGAE oylamaları tutmaz. Açık ara birincileri bilmeleri büyük başarı değildir, birinci dışında hangi şarkıları üstlere taşıdıklarını da çok iyi biliyoruz, İsveç'i şişirmeyi nasıl sevdiklerini de. 2008'de sırf Charlotte için OGAE 1.si yapmışlardı İsveç'i, bu sene aynısını Sanna'ya yapıyorlar. OGAE seyirciyi bırakın, fanları bile temsil etmez. OGAE'ye kalsa, Türkiye ilk 20'ye giremezdi bugüne kadar. Hani 6-7 yıldır gördüğümüz olay olmasa anlıcam.

Kimler kimler çekildi, İsrail'in çekilmesi o kadar da üzmez bence EBU'yu. Hatta belli başlı ülkelerdeki EBU üyelerini çok memnun edebilir. İsrail'in çekileceğini de sanmam derece için.

Imza

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İsrail bu sene çekiliyordu geçen sene finale çıkamadı diye.

E katılıyo işte

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Bırakıcaz diye bi açıklama da okumadım ben.
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...