İçeriğe atla

Karadağ 2014 : Sergej Ćetković - Moj Svijet

Uğur

PUANINIZ?  

6 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

Benim bu adama nedne bu kadar çok sempatim var? :D

Çok seviyorum bu şarkıyı bir kere. Ama neden arkaplanda ''Avatar ormanını'' kullanmmışlar. Baya taptıkları kutsal ruhlar ağacını falan bile kullanmışlar farkettiyseniz. Fanları oy verir falan diye mi yani?

Vokal performansı fena değil ama Sergej sahnede biraz amatör duruyor nedense. Hareketleri falan garip. Lütfen finale çıksınlar ama. Hakediyorlar.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 146
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Dima çakması. Onu geçtim o şarkıya gidiyodu, bunun ruhuna aykırı bence

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> 2004 Sırbistan ya da 2006 Bosna gibi sade ama çarpıcı bi performans beklerdim ben.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[align=center] @Pixel sana imza buldum.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

[/img][/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[align=center]Bakın bu fotoğrafta sahne daha iyi gözüküyor ama neresi havuz anlamadım. @Semih neresi havuz?

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Gizlenmiş İçerik

[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bende acaba o mu? diye düşündüm ama çok gereksiz durmuş. Keşke yapmasalarmış.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Neden be? Adamlar havuz yaptı yine yaranamadı. Hiç kullanılmasa bile slov şarkılarda güzel durur

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...