İçeriğe atla

Ermenistan 2014 : Aram MP3 - Not Alone

Uğur

PUANINIZ?  

12 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Şarkıyı açıklayacakları program başladı.

Geçmiş olsun Ermenistan

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> 1.lik şarkı yapıcam derken yılın joke entry sini yapmışsın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 374
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Çok beğenenler, bayılanlar var, anlamadım

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/wacko@2x.png 2x" width="20" height="20"> Şarkının sadece şu yarısından sonra güçlendiği 20-30 saniyesi güzel, ora da dubstep girince bozuyo. Ne yapmaya çalıştıkları belli değil bence.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bence fena değil puanım 6 ama ESC'de ilk 5 yapacak gibi geldi bana.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/tongue@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Iyi bi sahne sovu ve isiklandirmayla (Manga'daki gibi) isi goturebilirler. Bayilmadim ama begendim. Bekledigimden kotu tabii ki.

Ermenistan sozde soykirimin 100. yilinda Eurovision'u duzenleme firsatini cok feci kacirmis.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[video=youtube]

Bunu hatırlatıyo bu şarkı bana

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Aaa benimde aklıma bu geldi.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Adı aklıma gelmemişti, Uğur yayında açmıştı falan.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ermenistan kazanacak ya.

Tamam sarki kazanacak sarki degil ama 2015'i Ermeniler'e hediye edecekler iste.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Sarki aciklanmadan hatta daha temsilci belli olmadan once de soylemistim bunu :

Sozde Ermeni soykiriminin 100. yili 2015

2015 Eurovision Sarki Yarismasi Erivan

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...