İçeriğe atla

Annelerimize...

Egemen

Pinlenen İletiler

[align=center]Gelecek hafta pazar Anneler Günü. Anneler için yazılmış güzel şarkıları şöyle hatırlayalım dedim. Şöyle dertli bir başlangıç yapayım. [/align][align=center]

[/align][align=center]Kibariye - Annem[/align]

[align=center][video=youtube]

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
[/align]

[align=center]Bu arada Kiboş'un Babam diye de şarkısı varmış

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
:heart:

Gizlenmiş İçerik

[/align]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

yine hediye almam gerek

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> ev kur beni bekler

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ay ben de ne alsam diye düşünüyorum. Kadın hiçbir şeyi de beğenmez bir de

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ben geçen yıl kahve takımı birde gümüş kolye almıştım

Gizlenmiş İçerik

Ay seni yerim. Kahve takımı tabiki

Gizlenmiş İçerik

Ben ona hediye alamıcam da o bana alacak gibi bu günlerde.

Bana da annem hediye alsın ya. Iphone istiyorum.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Abimle benim için yaptıklarından sonra ne yapsam bilemiyorum. Elbette bir gülüşüm sarılışım yetiyor da artıyor ona. Ne bileyim? Belki de bir prelude yazarım onun için. Anlamaz, ama en azından çaldığım zaman çok begenir, mutlu olur.

Allah, kimsenin başından annesini babasını eksik etmesin. Çok zor bir durum. Herkesin anneler gününü de buradan kutlayayım ben erkenden. Ellerinden öpüyorum hepsinin. :f28:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[/align]

[align=center]Bu şarkıda da ne ağlarım. [/align][align=center]

[/align][align=center]Bir de TSC yıldızımız Celine Dion'dan bir annenin çocuğu için hissettikleri gelsin.[/align]

[align=center]

[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...