İçeriğe atla

Selam!

Allora!

Pinlenen İletiler

Arkadaşlar ben İzmir'den Deniz. Zaten birçoğunuz beni daha önceden de tanıyor. Hepinize tekrar selam

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hosgeldin Deniz! Tanimiyor olabilirler. Semih, Kubilay ve ben disinda.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Uzun zaman oldu konusmayali, seni buralarda gormek cok guzel!

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tanıdık simalar gözüme çarptı da az önce ondan dedim Uğur

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> evet baya uzun zaman oldu ve ayrıca tanıştığıma memnun oldum Göksel

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben Alara döndü zannetmiştim, onun için kusura bakma. Daha önceden görmemiştim ben de sanırım, Semih ben. Memnun oldum tanıştığımıza. Forumda bir bayanın olması iyi olacaktır her ne kadar Alara'nın yerini doldurabileceğini zannetmesem de. Neyse hoşgeldin.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ülke almayı düşünüyor musun Deniz? (:

San Marino daha 2 gun evvel bostaydi.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hoşgeldin Deniz aramıza bende seni ilk defa tanıyorum

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

gönlümde İtalya'dan başka bir yer yok ki sanıyorum o da doludur

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/unsure@2x.png 2x" width="20" height="20"> Semih Alaralar götürsün seni! üzgünüm Alara gitti yerine beni gönderdi

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hoşgeldin Allora. Ben Yiğit. Vatikan Şehri ve Papa'nın ETSC temsilcisi

Gizlenmiş İçerik

ETSC'ye katıl. Hem seviyormuşsun İtalyan. Yüksek verirsin belki de diplerden kurtulurum. ahhahahahah

Gizlenmiş İçerik

qq Neyse tanıştığımıza memnun oldum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...