İçeriğe atla

Eurovision Time Video Music Awards 2012 (Final Oylaması)

Pinlenen İletiler

Tamam 20'ye ulaşmadık ama son gelen vede geri dönen arkadaşlarda ilgilenirse sevinirim hani...

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 117
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Tamam 20'ye ulaşmadık ama son gelen vede geri dönen arkadaşlarda ilgilenirse sevinirim hani...

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Bence de iyi olur, olmazsa sen ozel mesaj at bi bakiversinler.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Okey ben sana son durumu atayım maille

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[align=center]Bana özel mesaj yoluyla adaylarını belirtenler.[/align]

[align=center]Uğur

Efsane

Pa-Rantez

Melih

Yiğit

Soner

Volki

Goldenbaby

Halley

Canreyhan

müslüm

Cagatay

Mert

Maliicious

mrosmansimsek

Pixel

Cem

slow_lee

[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

18'i bulmusuz, 2 kisi daha gondersin bari adam gibi katilim olmus olsun. Sonuclari TV yayini ile aciklayacagiz.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Özel mesaj attım ama geri dönen çok az kişi oldu ve aralarında sadece slow_lee oylarını ileten oldu artık ben mesaj atmaktan çekinir oldum tekrar tekrar

Sen gorevini yapiyosun canim, ilgine tesekkurler, olsun.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben 2. kez oylasam?

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Semih konuyu okuyusun bari oylarınıda ilet

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

[align=center]Bana özel mesaj yoluyla adaylarını belirtenler.[/align]

[align=center]Uğur

Musty

Efsane

Pa-Rantez

Melih

Yiğit

Soner

Volki

Goldenbaby

Halley

Canreyhan

müslüm

Cagatay

Mert

Maliicious

mrosmansimsek

Pixel

Cem

slow_lee

Onur

[/align]

[align=center]Oylama tamamlanmıstır ilgi gösteren herkese teşekkür ederim. Yayın günü ise Uğurla beraber belirlenecektir. Ayrıntılar çok yakında[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

evet ya koskoca resim ama öle küçük çıkıyo

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

1. Eurovision Time Video Muzik Odulleri sahiplerini duzenlenecek ozel bir TV yayini ile bulacak.

18 kategoride on elemeler ve yari-final oylamalari gectigimiz ay tamamlanmisti. Final oylamasi da dun tamamlanmis oldu. Oylamaya katilan 20 uyeye cok tesekkurler.

Yayina Skype ile canli olarak baglanabilecek uyeler var mi? 18 kategorinin 18 icin de gecerli olmaz belki ama onemli olan bir kac kategori icin Skype'la bazi uyelere canli baglanti kuralim ve o kategorilerde kazananlari o uyeler aciklasin canli yayinda diyorum ben. Tabii ki yayina Skype'la katilacak uyeler sonuclari onceden ogrenemeyecek, yayinda sira kendisine gedliginde ben sonuclari kendisinie yazili olarak gonderecegim, o da ilk o sirada ogrenmis olacak ve aciklayacak.

Yayin icin bir gun ve saat de kararlastiralim arkadaslar, hepinizin katilabilecegi ozel bir yayin olsun istiyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu akşam!!!!!!!

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> :)

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...