İçeriğe atla

Eurovision Time Video Music Awards 2012 (Final Oylaması)

Pinlenen İletiler

[align=center]Eurovision Time Video Music Awards 2012 Final Oylaması [/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
[/img][/align]

[align=center]Eurovision Time Video Music Awards 2012'de bildiğiniz üzere her kategoride 5 adayın bulunması için ön eleme ve yarıfinallere sizlerin fikirlerini almak için basvurmustuk. Final adayları belirlenmiş durumda final adayları %70 sitenin görüşü %30 ise yaptığım arastırmalar sonucunda 2012 de en çok hangi işler tutulmuş en çok hangi işler satılmış vs. gibi nedenler göz önünde tutulmustur.

Eurovision Time Video Music Awards 2012 Final Oylaması'nda aldığımız kararlar sonucunda anket yapılmayacaktır ki nedeni kazananın öncede görülecek olmamasıdır. Bu nedenden dolayı sizlerin ilgisinin birazda olsa daha çok olmasını istiyeceğim, burda size düşen tüm kategorileri açıkladığım dan sonra bana (Musty)'e siteden özel mesaj yoluyla adaylarınızı aşağıdaki örnekteki gibi iletmek olacaktır. [/align]

[align=center]En Iyi Uluslararasi Sarkici - Kadin: X

En Iyi Uluslararasi Sarkici - Erkek: X

En Iyi Uluslararasi Grup: X

En Iyi Uluslararasi Sarki: X

En İyi Pop Kadın: X

En Iyi Pop - Erkek: X

En İyi Çıkış Kadın: X

En Iyi Cikis - Erkek: X

En Iyi Rock - Kadin / Erkek: X

En İyi Düet: X

En İyi Albüm: X

En Iyi Video Klip: X

En Iyi Sarki Sozu: X

En Iyi Grup: X

En Iyi Sarki: X

En İyi Beste: X

En Iyi Proje: X

En Iyi Arabesk Fantezi - Kadin / Erkek: X[/align]

[align=center]İlginizden dolayı şimdiden Teşekkür Ederim.[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 117
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Harika bir odul organizasyonu insallah bir gelenek haline getirip her yil yapariz. Ben de final sonuclari icin bir TV yayini yapmayi dusunuyorum. Guzel bir odul toreni guzel bir gala gecesiyle taclanacak.

Gizlenmiş İçerik

Tesekkurler Musty!

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Owwww Yayın sürprizi çok güzel oldu ya süpersin Yarısma için logo yapmaya gönüllü arkadaşlar varsa hünerlerini gösterebilirler

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

evet yiğitcim sağolsun üşenmeden yollayan üyeler var sizlerdende bekliyorum

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gizlenmiş İçerik

laf mı soktun?

Gizlenmiş İçerik

Tamam yollarım.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gizlenmiş İçerik

laf mı soktun?

Gizlenmiş İçerik

Tamam yollarım.

Gizlenmiş İçerik

sokmadım sen nasıl algıladıysan

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...