İçeriğe atla

komedi Shameless (US)

Uğur

Pinlenen İletiler

[align=center]aaa bak @Uğur seninkilerle benimkiler :3 Homeland

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
Shameless

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Belkıs Akkale

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

3 sezonu (özellikle 2.sezon) beni benden alırken, 4.sezona başlamakta çok sıkıntı çekmiştim, ve son olarak 6.bölümü izlerken sıkılıp yarıda kapattıktan ve 7.bölümün fragmanı izledikten sonra, artık izleme isteğini de bir kenara bırakıp diziyi sevmemeye başladım, zaten John Wells'in çoğu dizisi birkaç sezon sonra sarpa sarar fakat bu Shameless da çok çabuk oldu, son olarak Lip'in sorumlu abi moduna girmesiyle de diziyi bıraktım, güzel bir üç sezon olarak kalacak dizi hatıralarımda.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Akademi yuzunden bu haftaki bolum yayinlanmadi pof.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...

Bizim okuldaki herkes izliyor. Başlayasım var ama eriniyorum.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/tongue@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

4. sezonun bitmesine 2 bolum kaldi. 6 Nisan'da 12. bolumle final yapiyo dizi. 5. sezon icin de onay alindi. Bence gec kalmis sayilmazsin. Ben gecen kis 2 ay icinde 3 sezonu bitirmis, 4. sezonun baslamasini beklemistim tam 1 yil boyunca.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bölümler 50 dakikalık ve sezonlar 12 bölümlükse ben 1 haftaya 2 sezon bitiririm.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Sıkılırsam hiç izlemem. Sıkıcı mı?

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/tongue@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben basladigimda hic sikilmamistim ama bence en iyi sezon 2. sezondu.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Birinci sezonda ne oluyo ne bitiyo anlayana kadar zaten son bolumu goruyosun. 2. sezondan itibaren dizi icine almaya basliyo seni ve birakamiyosun. Bende oyle olmustu. Ilk sezonu uzun araliklarla izlemistim. 2. sezonda ust uste izlemeye basladim bolumleri meraktan.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

O zaman 2. sezondan başlasam bir şey anlar mıyım?

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bence ortadan baslama.

Gizlenmiş İçerik

Hadi sana bi guzellik yapiyim, asagidaki linke tikla ve basla izlemeye, bakalim sevecek misin?

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...