İçeriğe atla

Petek Dinçöz Aşk'la Geliyor

Melih

Pinlenen İletiler

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
[/align]

Petek Dinçöz, uzun zamandır büyük bir titizlikle çalışmalarını sürdürdüğü yeni albümünün çıkış şarkısı olan 'Aşk'a klip çekti.

Söz ve müziğinde Gülşen’in imzası bulunan ve Ozan Çolakoğlu’nun aranje ettiği şarkının klip çekimlerinde Petek Dinçöz’e Türkiye’de Biskolata erkeği olarak ünlenen İtalyan model Carlos Martin eşlik etti. Petek Dinçöz’ün yeni görünümü ve son derece modern stiliyle yer aldığı klipte Carlos Martin’in yanı sıra iki profesyonel dansçı da yer aldı.

Avrupa’nın en iyi müzik video ve reklam filmi yönetmenlerinden kabul edilen Belçika doğumlu Türk yönetmen Şenol Korkmaz’ın çektiği klipte, görüntü yönetmenliğini İngiltere’den gelen Dennis Madden üstlendi. Özel efekt malzemelerinin yurtdışından getirtildiği bu klipte Petek Dinçöz’e stilist Emir Koç ve Şehriban İpek üç farklı kostüm hazırlarken, sadece moda çekimlerinde çalışan makyör Erkan Uluç ve kuaför Ersan Sait profesyonellikleriyle destek verdiler. Önümüzdeki günlerde televizyon kanallarında gösterilmeye başlanacak olan klipte toplam 48 saat, 50 kişilik ekip aralıksız çalıştı.

Mart ayının ikinci yarısında yeni albümü ile müzik marketlerdeki yerini alacak olan Petek Dinçöz’e Gülşen’in yanı sıra Deniz Seki ve Hakkı Yalçın da yeni bestelerini verirken Erhan Bayrak da aranjeleri yaptı.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 35
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

• 1 ay sonra...

[align=center]Petek Dinçöz - Milat *** Albümü 01 Nisan Tarihinde ÇIKIYOR ***‏

[/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
[/align]

[align=center]Albümdeki Eserler

Aşk

Söz & Müzik: Gülşen

Artık Üzülmek İstemiyorum

Söz & Müzik: Deniz Seki

Heves

Söz & Müzik: Ferdi Ünal

Alabora

Söz: Bülent Ay Müzik: Reşit Gözdamla

Sade Tören

Söz: Gülşen Müzik: Caner Güneysu

Havam Yerinde

Söz: Aşkın Tuna Müzik: Selim Çaldıran

Kibir

Söz & Müzik: Ferdi Ünal

Alabora ( Club Remix )

Erhan Bayrak

Kirli Gömlek

Söz: Hakkı Yalçın Müzik: Murat Güneş

Alabora ( Piano Version )

Piano Kompoziyon: Erhan Bayrak

Akustik Piano: Erhan Bayrak[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Aynen yine olmamış. Bütün şarkıların sound'u neredeyse aynı gibi geldi bana. İkinci şarkıda biraz 'benim sesim var' demeye çalışmış ama artık geç oldu bunlar için Petek hanım

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Alabora acaba yıllar önce pınar eliçenin söylediği alaboramı umarım odur daha dinlemedim

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...

Petek'in albumunu indiriyorum, bakalim nasilmis.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben ilk beğenmemiştim teaseri. Ama aşk ve alabora şarkıları çok güzel. Petek, kendini aşmış resmen ama hala neden hiçbir listede yok ya da kral tvde bile neden klibi dönmüyor anlamadım. Piyasadaki bir sürü şarkıcı bozuntusundan daha kaliteli bence.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben ilk beğenmemiştim teaseri. Ama aşk ve alabora şarkıları çok güzel. Petek, kendini aşmış resmen ama hala neden hiçbir listede yok ya da kral tvde bile neden klibi dönmüyor anlamadım. Piyasadaki bir sürü şarkıcı bozuntusundan daha kaliteli bence.

Can Tanriyar engel oluyo olmasin?

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...