İçeriğe atla

Sitemizin 1. Yılı

Uğur

Pinlenen İletiler

an meselesi herşey ...... ben bu kadar söylim siz nasıl anlarsanız anlayın . sıkıldım yoruldum

Uzun Bir Açıklama Metni Döşeyim

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Günümün 15 Saatini Alan Forum İçin

Bu Foruma 28 Şubat 2012 de Sinancığımın Melih koş yayın yapıyorum demesi ile linke tıklayarak 3 . etsc nin finalini izleyerek katılmak istedim o kadar güzeldiki herşey ve hoşuma gitmiştiki recap olayı mesela ispanyayı soraya self control temsil ediyordu ben demiştim ohaaa bu senedemi ispanyayı soraya temsil ediyor

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> o kadar kezbandım

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

tabi sonra üye oldum uğur zar zor ülke verdi haklı çocuk tanımıyor beni fan man değilim

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> ( şimdi olsam seve seve verirdi eminim ) insanlarla tanıştım farklı bir ortamdan farklı bir ortama dostluklara yelken açtım tabi ki atışmalar sürtüşmeler tartışmalar küslükler her alanda olur sonuçta burda tek kişi yok bir sürü farklı karakter var ama ben hiçbir zaman pişman olmadım buraya üye olduğum için başka sitelerde de arayışa girmedim hep vardı burası

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> sabah kalkar kalkmaz foruma girip bakmak paha biçilemez hiç bilmediğimiz şarkıları araştırma zevki hiçbişeye değişilmez emek veriyoruz ve forumdaki dostlarımıza sunuyoruz

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Uzun Lafın Kısası

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> ben bu forumda yaşlanmak istiyorum inşallah 1 değil 10 değil 20. Yılını Hepimiz 40 Yaşımıza gelmiş buruşmuş olarakta görürüz ve bugünlerimizi birbirimize Anlatır güler eğleniriz

Gizlenmiş İçerik

Ailem Gibisiniz Bunu Sakın Unutmayın Görmesemde

Gizlenmiş İçerik

Melih

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Artık bunları diyemiyorum ...
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra...

Kardesler Dugun Salonu'nu kapattim. Sabaha kadar Ankara'nin Baglari esliginde kopmaca wuhuuu

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Iki yilda 100 yarisma yapamadik he yaziklar olsun

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Uğur bu konunun başlığını Sitemizin 1. Yılı olarak değiştirdi

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...