İçeriğe atla

Sitemizin 1. Yılı

Uğur

Pinlenen İletiler

Bu siteyi bana öneren Can Reyhanioğlu ve Cevat a gerçekten sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum iyi ki üye olmuşum siteye bir gün dahi girmesem kendimi kötü hissediyorum nice beraber yıllara !

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Facebook ve Twitter'dan sonra en çok kullandığım 3. site.

Bu sitede olduğum için mutluyum. 1 yılda neler paylaştık, neler yaşadık...

Eurovisiontime'ın bana kazandırdığı çok şey var. Yeni arkadaşlar, yeni müzikler, farklı kültürler...

ETSC olmasa Mp3'üm hep eksik kalırdı sanırım.

Eurovisiontime'ı seviyorum.

İyi ki var ve inş. hep var olmaya devam eder.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Valla aslında bir başlasam manas destanı kadar bitmeyen bir yazı olur düşüncelerim

Gizlenmiş İçerik

Çok uzatmayacağım bu sefer zaten herkes burayı ne kadar çok sevdiğimi biliyor..Açıkçası önceden Eurovisiontime deneyimim vardı benim..Tabi o zamanlar Uğurla hiç konuşmuyorduk çağırmamıştı beni:)

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> Üye oldum ve baktım tüm ülkeler bana yabancı..Polonyayı aldım

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> pek iç açıcı sonuçlar gelmedi tabi..Resmen çok kötü yönettim.Bir şeyler oldu site kapandı..Ve geçen yıl bu zamanlar caner sitenin açıldıgını soyledi..ve tekrar eurovisiontime yolculuğu başladı benim için..daha ilk haftadan patlak verdi olaylar..neyse çoğu ülke alınmıştı

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> bana kala kala yine Lübnan kalmıştı

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> bu sefer sonuçlar daha iyiydi ama

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> Sonra Arnavutluk ve Romanya...1 yıl böyle geçti..

Bilmiyorum burası bana kaç şarkı kaç arkadaş kazandırdı..Saysam liste uzar gider...Burası hep derim benim sabah uyandığımda ilk girdiğim yer..Seviyorum ben burayı be:)

Çağatay,Efsane,Melih,Mert,Musty,Pedigree,Pixel,Soner,Tolgahan,Volkan,Yiğit,Zopp ve daha aklıma gelmeyen kim varsa özür dileyerek..Hepsini burda tanıdım..Mutluyum bu yuzden..Güzel arkadaşlıklar edindim..Çoook seviyorum hepinizi..

Sitemiz daim olur umarım..Kurulup bir araya getirilmesinde emeği geçen Uğur,Boran,Cem başta olmak üzere tüm Eurovisiontime ailesine teşekkürler !

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben de yazmalıyım bir şeyler..

Sevgili Onur Dinsever sayesinde tanıştım ben de bu site ile. O zamanlar onun düzenlediği bir yarışmada yarışıyordum.Sonra katıldım buraya. Hatırlarsınız Pianist nickli üyeydim aranızda. İlk ülkem Bosna ile en başından beri yarışıyorum.Sonrasında Romanya ve şimdi Danimarka... Cidden garip ama ilk zamanları hatırladıkça ''vay canına'' diyor insan. Zamanla herkes ile kaynaştık tabi. Ben herkesi sevdim. Herkes beni sevdi. Tartışmalarımız da oldu belki kavgalarımız da. Onlar bile zevkliydi. Hatta kendime çok ama çok yakın hissettiğim bazı insanları da burada tanıdım. Zamanla S.Moderatör de olduk. Elimden geldiğince hakkını vermeye çalışıyorum ama elbet ki eksiklerim vardır. Her şeye yetişemiyorum. Recap videoları da benden sorulur oldu artık. Böylesine güzel bir yarışmada/eğlencede önemli bir yer tuttuğum için de mutluyum açıkçası. İnanılmaz güzel müzikleri sizler sayesinde keşfettim. Çok garip değil mi? Şu an herhangi birinize ......... ülkedeki bir şarkıcıyı söyle desem hiç zorlanmadan söylersiniz. Bu bile güzel bence. 1. ETSC'den beri kaç tane şarkı indirdim bilmiyorum. Saysam hatrı sayılacak bir rakam çıkar ortaya emin olun. Öyle işte. Dios sayesinde Pixel olarak kaldı ismim. Artık beni öyle tanıyorsunuz. Dilerim daha nice senelerde de birlikte oluruz. Bunu hep birlikte başarırız eminim ki.

Son olarak Uğur'a gerçekten çok teşekkür etmek istiyorum. Bakın admin olmak, sadece siteyi yönetmek ya da ne bileyim iki konu açmak falan değil. O yerine göre, iyi,kötü,alttan alan,sert,kuralcı,saf,uyanık,kibar,saygılı, dürüst vb. olmak zorunda. Yanlış anlamasın kimse. Bu gerçekten de ''yönetici'' adı altındaki bir kişinin yapması ve olması gereken şeyler. O da bunu gerçekten iyi başarıyor. Üstelik bana güvenerek beni S.Moderatör ünvanına layık gördüğü için de ayrıca teşekkür ederim.

Herkese de teşekkür ederim ki beni burada sevip saydınız. Ben de sizi öyle. Umuyorum ki de böyle kalacak ve beni Pixel adında iyi biri olarak hatırlayacaksınız.

Sevgi ve saygılarımla forum halkı..

Pixel

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben de anlatayım diyeceğim de o kadar basit ki. Ezilecek sizinkilerin yanında : )

YGS - LYS dönemim bitince ben yine ara vermiş olduğum Eurovision macerama geri dönüm. Ama benim bu siteden haberim yoktu. Canreyhan'la daha önceden konuşmuşluğumuz vardır birçok yarışmada beraberdik. Ardından ben onun böyle bir sayfada olduğunu gördüm. Ziyaretçi olarak biraz takıldıktan sonra üye olmaya karar verdim. Bir de ne göreyim a dostlar.

Bir zamanlar sitesinde yarıştığım Ulaş burdaymış. İzlandalı'ya bi selam olsun burdan. Sonra Facebook sayfasında bilgi yarışmasına katıldığım Cevat burda. Ben bi sevindim tabi. Ardından ESC fanlığından daha önceden eklemiş olduğum Volkan'ı, Oğuzhan'ı ve daha birçok üyeyi gördüm. Burası tanıdıgım kisilerle baslayıp tanımadıgım, yeni tanısacagım kisilerle daha da güzelleşti.

Cidden bakın birçoğunuz 2012 Ocak ya da Şubat ayında üye olmuş. Ben 2012 Temmuz'da üye oldum ama müptela oldum aşkım bak aşkıma dırırırırım.

Sizlerle tanıstıgım ve boyle bir ortamda bulundugum icin cok mutluyum. Müzik listem kabarıksa bu sizin sayenizdedir. Nice nice senelere diliyorum tekrardan tüm site halkına.

Kuyruklu yıldızınız,

Halley

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben de anlatayım diyeceğim de o kadar basit ki. Ezilecek sizinkilerin yanında : )

YGS - LYS dönemim bitince ben yine ara vermiş olduğum Eurovision macerama geri dönüm. Ama benim bu siteden haberim yoktu. Canreyhan'la daha önceden konuşmuşluğumuz vardır birçok yarışmada beraberdik. Ardından ben onun böyle bir sayfada olduğunu gördüm. Ziyaretçi olarak biraz takıldıktan sonra üye olmaya karar verdim. Bir de ne göreyim a dostlar.

Bir zamanlar sitesinde yarıştığım Ulaş burdaymış. İzlandalı'ya bi selam olsun burdan. Sonra Facebook sayfasında bilgi yarışmasına katıldığım Cevat burda. Ben bi sevindim tabi. Ardından ESC fanlığından daha önceden eklemiş olduğum Volkan'ı, Oğuzhan'ı ve daha birçok üyeyi gördüm. Burası tanıdıgım kisilerle baslayıp tanımadıgım, yeni tanısacagım kisilerle daha da güzelleşti.

Cidden bakın birçoğunuz 2012 Ocak ya da Şubat ayında üye olmuş. Ben 2012 Temmuz'da üye oldum ama müptela oldum aşkım bak aşkıma dırırırırım.

Sizlerle tanıstıgım ve boyle bir ortamda bulundugum icin cok mutluyum. Müzik listem kabarıksa bu sizin sayenizdedir. Nice nice senelere diliyorum tekrardan tüm site halkına.

Kuyruklu yıldızınız,

Halley

o günü çok iyi hatırlıyorum

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> sen tekrar dönmüştün facebooktan konuşmuştuk :)hehe bak anılarım depreşti şimdi:)
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben de Ahmet Uruk sayesinde gelmiştim. Bu kadar uzun süreceğini bilmiyordum. Uzun oldu güzel oldu da. Şarkı kalmadı be.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> sen tekrar dönmüştün facebooktan konuşmuştuk :)hehe bak anılarım depreşti şimdi:)

ne günlerdi ya

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> eskileri de bi yad etmiştik adaş

Gizlenmiş İçerik

ben bi yarışmada oylarımı gonderemiyordum sen de her defasında sıkılmadan facebook'tan "bi sen kaldın can" diye yazıyordun

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gizlenmiş İçerik

ne günlerdi ya

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> eskileri de bi yad etmiştik adaş

Gizlenmiş İçerik

ben bi yarışmada oylarımı gonderemiyordum sen de her defasında sıkılmadan facebook'tan "bi sen kaldın can" diye yazıyordun

Gizlenmiş İçerik

hahahaha

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> ama artık ilk sen gönderiyorsun

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

aaa dur ben burayı bulma hikayemi anlatacağım herkes anlattı bir tek ben kaldım

Gizlenmiş İçerik

beni burayla tanıştıran kişi şuan aramızda değil banlandı

Gizlenmiş İçerik

biz bir gün Canerle konuşurken mesaj geldi baktım Soner diyor ki sen bu siteye üye misin yarışma var hayır niye dedim boş ver dedi sonra biraz geçti Canerde aynı şekilde sordu sen bu siteye üye misin diye bende ikiside soruyor bir bakayım dedim sonra baktım EurovisionTime hiç bir şeye bakmadan üye oldum ilk defa bir foruma üye olmuştum bir yerde bir konu açtım burada yarışma varmış katılmak istiyorum nasıl katılabilirim gibi bir şey yazdım yanlış hatırlamıyorsam Kaan veya Boran ülke listesini mi ne söyledi bende gittim oraya ilk önce Almanya yazdım o ara beklerken şu açıklama yerini doldurayım dedim esc fanıyım falan dedim orada sonra cevap geldi Almanya dolu diye ben Avusturyayı istedim benden önceki üyenin istediğini görmeden sonra Avusturya esc fanı adlı üyeye verilmiştir yazdı bende dedim ki Allah Allah ne ara benim açıklama kısmımı okudular ne hızlılar diyerek Christina Stürmer Ich Liebe adlı şarkıyı ulusal final bölümüne açtım sonra konu silindi falan

Gizlenmiş İçerik

sonra Gürcistanı aldım ilk 5 yarışma orada kaldıktan sonra Almanyaya geçmek istedim ama bubnu 6. yarışma söyledim sonra Uğurdu galiba 10. yarışmada olur dedi o ara ben aralıksız katılmam gerektiğini öğrendim sonra sinirlenip 10. yarışma katılmadım oylama başladıktan sonra aklıma geldi ve Almanya gitti 20. yarışmaya kadar Gürcistanda kalıp 11 sonunculuk aldım birde Almanyada yollamak istediğim şarkıyı Boran yolladı "The Way I Like It"

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20"> sonra beni gaza getirdiler arkadaşlarım Moldovada şarkı bulamazsın falan bende iddiaya girdim buldum sonra Moldovayı sevmeye başladım Moldovaya geçtim Moldovada bir 1.lik bir sonunculuk aldım sonra Sırbistana geçmek istedim ama Sırbistan için düşündüğüm ilk şarkı yarıştı oradan vazgeçtim İspanyayı düşündüm İspanyayı istediğimi belirttikten sonra şeytan dürttü durmuyor ki git Ukraynaya dedi Ukraynayı istedim İspanyada 2-3 öneride bulundum Cevata sağolsun yolladı

ben en son burayı bulma hikayemi anlatıyordum ama buradaki yaşadım çoğu şeyi kısaca anlattım

Gizlenmiş İçerik

• Anırdım 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gizlenmiş İçerik

ne günlerdi ya

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

hahahaha

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> ama artık ilk sen gönderiyorsun

Gizlenmiş İçerik

yaşlandık artık akıllandım hemen yolluyorum

Gizlenmiş İçerik

oy veremediğim dönemler kanım kaynıyordu, gençliğin verdiği bi tripsellik

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Onur D. den

Sitenin enleri

En komik: Melih

En bilgili: Soner

En sempatik: Halley

En iyi niyetli: Can Reyhanioğlu

En vurdumduymaz: Cano544

En yaratıcı: Uğur

En dürüst: Pixel

En şık: Çokgıcık

En dobra: Volkan

En yerinde konuşan: Musty

Kimse kızmasın gücenmesin kategori yazarken ilk aklıma gelenleri yazdım. Teşekkürler..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

vaay en dobra heh

Gizlenmiş İçerik

dobra Sırpçada kadınlar için güzel anlamında ne yani

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/tongue@2x.png 2x" width="20" height="20">

• Anırdım 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Uğur bu konunun başlığını Sitemizin 1. Yılı olarak değiştirdi

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...