İçeriğe atla

2013 Grammy Müzik Ödülleri Adayları (Tanıtım)

Mustafa

Pinlenen İletiler

• İleti 33
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

[align=center]Kırmızı Halı

[/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

[/align]

[align=center]Rihanna'nın grammy'de Love Without Tragedy şarkısı ile performans sergileyeceği söyleniyor.[/align]

[align=center]Grammy ödüllerini 16 saat sonra bu linkten izleyebilirsiniz;[/align]

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Britney sahne alacak diye dedikodu yaydılar onun gerçek olmadığını öğrendim ya bi buruğum.

Ama olsun Grammy yani boru değil heyecan var

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Neden kapattin

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20"> Oy kullanmadim ben dahaa

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Özetle Pink Gotye Ve Fun Ödülleri Toplamalı

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> Call Me Maybeyi Söyleyen Karı Ödül Alırsa iNTİHAR eDELİM

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar hepsini açtım lütfen tüm kategorilere videolara bakarak oylarınızı verin gece yarısı kapatacağım oylamayı

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Sonra hazırlanıp Staples Center'a kosmamıs lazım

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...