İçeriğe atla

Hande Yener - Kraliçe'den Favorileriniz ?

Mustafa

Hande Yener - Kraliçe'den Favorileriniz ?  

43 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
[/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İntro Dışı Hepsi İntro şarkı değil zaten şarkılarından oluşan bir sözcük yumağı

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> albüm çok başarılı

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> aa benim resmimide koyarmış

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

şunuda söylemek istiyorum eski hande slovlarını arayanlara an meselesi isimli şarkıyı öneriyorum hande yardırmış resmen tpkı aşk kadın ruhundan anlamıyor şarkısındaki tadı aldım

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Remixler ve intro hariç tüm sarkılar mükemmel olmus fanıyım diye demiyorum ama öyle gerçekten hande'ye neler oluyor ve teşekkürler'de sıkılarak geçtiğim 1 -2 sarkı vardı ama bunda yoooooooooook umarım bol klipli albüm olur

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Diğer ülkelerde introlar:

Gizlenmiş İçerik

Neyse efendim.

Intro - Korkunç.

Görevimiz Aşk - Daha korkunç.

Hasta - Kötü diyorduk, ama diğerlerine göre cidden iyiymiş!

Kraliçe - Tabiri caizse 'aqLadm'.

Bir Bela - Beğendim.

An Meselesi - Nakarat başlarken bir an için "Derin bi nefes alır gibi batıyoruz" diye gidecek sanmadım değil

Gizlenmiş İçerik

Güzel.

Sana Söylüyorum - Vasat.

Tribe Gir - Slippery Slope > Tribe Gir + Albümün geri kalanı.

Hasta (DJ Pantelis Remix) - Kuş sesleri olmasa cidden güzel.

Kraliçe (DJ Pantelis Remix) - Şarkının bu hali daha güçlü altyapı açısından.

Hasta (Mert Hakan Remix) - Girişi çok fazla Robyn. Devamı da eh işte.

Sıralarsak:

1 - Bir Bela

2 - Hasta (DJ Pantelis Remix)

3 - An Meselesi

4 - Hasta

5 - Kraliçe (DJ Pantelis Remix)

6 - Hasta (Mert Hakan Remix)

7 - Kraliçe

8 - Sana Söylüyorum

9 - Görevimiz Aşk

10 - Intro

11 - Tribe Gir

Hande Yener düşüş konusunda "limit hız" kavramını da aştı, yepyeni bir boyuta ulaştı...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

01 Intro : Yaratıcı gibi dursa da yakışmamış

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/huh@2x.png 2x" width="20" height="20">

02 Görevimiz Aşk : Artık bir değişim şart

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/unsure@2x.png 2x" width="20" height="20"> Sinan Akçıl la ayrılsalar ya

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/huh@2x.png 2x" width="20" height="20"> Yeter bu adamdan çektikleri

Gizlenmiş İçerik

03 Hasta : Yok yok değişim şart

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Çok "Apaçi" gelmeye başladı bana bu müzikler...

04 Kraliçe : Nakarat sözleri çok bozuk olmuş... Melodiler hoşuma gitti gibi ama... Off Hande yaaa

Gizlenmiş İçerik

05 Bir Bela : Başlarken içimden -Çekip gidesim var artık yalan dünyadan...- şarkısını söyleyesim geldi nedense

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/tongue@2x.png 2x" width="20" height="20"> ama Teşekkürler albümünde ki slowlara erişemez bence

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/unsure@2x.png 2x" width="20" height="20">

06 Bir Şey Var : Melodi hoşuma gitti eğlenerek dinlerim diyorum... sanırım şuanda en çok sevdiğim şarkı bu oldu

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/huh@2x.png 2x" width="20" height="20"> Ama çok da büyük bir değerlendirme hak eden şarkılar içinde değil

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/unsure@2x.png 2x" width="20" height="20">

07 An Meselesi : 6/8 lik hoş bir şarkı...

08 Sana Söylüyorum : Aman yarabbi müziğimiz nerelere gidiyor

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/huh@2x.png 2x" width="20" height="20">

09 Tribe Gir : Hiç sevmedim bu Cover ı

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/sleep@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bir Bela Hande Yener'in "bana kalirsa" kariyerinde yaptigi en iyi 3. slow sarki olmus.

Benim icin :

1. Armagan

2. Neden Ayrildik?

3. Bir Bela

'dir bundan boyle. Aci Veriyor falan hikaye bence.

An Meselesi de cok hos. Hasta zaten guzeldi. Geriye kalan sarkilar hakkinda yorum bile yapmak istemiyorum. "Sana Soyluyorum"da begendigim tek kisim "Yanimaa, yanima geeel, yanimaa" oldu, keske sarkinin tamami ondan ibaret olaymis bundan kotu durmazmis.

Hande'nin Sinan Akcil ile yaptigi 3. album bu. Genelde Hande boyle devam etmeyi seviyor. Fettah Can'la da 3, Erol Temizel'le de 3 album yapmisti sadece. Demek ki siradaki album Sinan Akcil sarkilarindan olusmayacak! Wuhuuu!

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

maalesef bugun show radyoda söyledi devam edecekmiş

Gizlenmiş İçerik

O zaman bu kaide ilk kez bozulacak. Hande'nin hayatinda 4 donem oldu su ana kadar ve her donemde sadece 3 projede bir araya geldi ayni isimlerle. En basarili oldugu donemi siz zaten biliyorsunuz soylememe gerek yok.

Altan Cetin Donemi :

2000 - Senden Ibaret

Fettah Can - Alper Narman - Erdem Kinay Donemi :

2002 - Sen Yoluna.. Ben Yoluma..

2004 - Ask Kadin Ruhundan Anlamiyor

2006 - Apayri - Hande Maxi

Erol Temizel Donemi :

2007 - Nasil Delirdim?

2008 - Hipnoz

2009 - Hayrola?

Sinan Akcil Donemi :

2010 - Hande'ye Neler Oluyor?

2011 - Tesekkurler

2012 - Kralice

Gorundugu uzre Hande donem donem bir kac aranjore, besteciye ya da soz yazarina takmakta ve baska kimseyi takmamakta.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...

Kralice mi, iyice rezil etti kendini. Gecen gun bir arkadas "Hande Yener'in yeni sarkisi cok guzel" dedi, "Aa Hasta mi?" dedim, "Yok, Don Bana" dedi. Yanlis sarkilar, yanlis klipler, yanlis promosyon, yanlis zamanlamanin sonucu. Bir kariyerin yok olusunu izliyoruz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...
  • 3 ay sonra...

Remixler ve intro hariç tüm sarkılar mükemmel olmus fanıyım diye demiyorum ama öyle gerçekten hande'ye neler oluyor ve teşekkürler'de sıkılarak geçtiğim 1 -2 sarkı vardı ama bunda yoooooooooook umarım bol klipli albüm olur

Gizlenmiş İçerik

Maalesef bu albümden çabuk sıkıldım sinanla yaptığı en iyi albüm bence Handeye Neler Oluyor ?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...