İçeriğe atla

Enteresan & İlginç Bilgiler

Mustafa

Pinlenen İletiler

@Semih bey şimdik şöyle oluyor :

Tespitin .......... ........siniz.İlk geldiğimde ooooooooooo amma derdim. Nokta yerine kullanırdım.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/wacko@2x.png 2x" width="20" height="20">

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...
  • İleti 128
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

[align=center]Enteresan bir avize

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

hahhahahah kim yaptı çok merak ettim

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bilmem kesha paylaşmıs bende ondan gördüm

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

hahah şaşırmadım tam onluk

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 6 ay sonra...

Bir bilgi de benden olsun. Öyle kusursuz montaj yapmaya imkan yoktur lakin hala bazi seslerin montaj mi gercek mi oldugunun ayrimini yapamayan insanlar bu dunyada yasamaktadir. Ayni insanlarin resit olanlari oy kullanabilme hakkina sahiptir ve tehlikelidirler. Yirticidirlar.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bir enteresan ve ilginc bilgi de benden.

59. Eurovision Sarki Yarismasi'nda finale yukselen Israil'in onunu, orta Avrupa'daki oy sandiklarini kaciran Jon Ola Sand ve ekibi kesmistir. Kacirilan sandiklardaki oylar sayildiginda Israil'in 59. Eurovision Sarki Yarismasi'ni acik ara farkla kazandigi gorulmektedir.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bir enteresan ve ilginc bilgi de benden.

59. Eurovision Sarki Yarismasi'nda finale yukselen Israil'in onunu, orta Avrupa'daki oy sandiklarini kaciran Jon Ola Sand ve ekibi kesmistir. Kacirilan sandiklardaki oylar sayildiginda Israil'in 59. Eurovision Sarki Yarismasi'ni acik ara farkla kazandigi gorulmektedir.

Okumayan kalmasin. Bugun okudum. Ilginc ve enteresan bir bilgi bence, sizlerle paylasayim dedim.

Bu arada IBA EBU'ya itirazda bulunacakmis 20 Mayis'ta. Tutanaklar toplaniyomus su an.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yetişkin bir reyiz günde ortalama 5 kez heter0 oldugunu iddia edebilir

Gizlenmiş İçerik

Şuna biri

Gizlenmiş İçerik

atsın

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...