İçeriğe atla

Stockholm Syndrome : ''Pretty Girl''

Ladadidej

Pinlenen İletiler

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Stockholm Syndrome(Eski adıyla Love Generation)2011 yılında Dance Alone şarkısıyla Melodifestivalende yarışıp 3.olarak 2.şans turuna kalan grup finale çıkmayı başaramamıştı 2012 yılında şansını tekrar denemişlerdi hatta şarkının yazarı redOne olduğu için büyük ilgi görmüştü fakat en fazla 6.olabilmişti.

Grup yeni isimleri ve yeni müzik tarzlarıyla geri dönüş yaptı.Şarkı yayınlandığı gün İsveç Itunes listelerine ilk 10'dan giriş yaptı.Peki siz şarkı hakkında ne düşünüyorsunuz ?

[video=youtube]

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Klip Çok Yakında...

[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Şimdi dinledim şarkılarını... ya bunlar gerçekten şarkının hoş oldugunu ve boyle patlama yapacagını falan mı sanıyolar acaba. Berbat !

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Şimdi dinledim şarkılarını... ya bunlar gerçekten şarkının hoş oldugunu ve boyle patlama yapacagını falan mı sanıyolar acaba. Berbat !

Gizlenmiş İçerik

Şarkı ilk 3 saat içinde Itunes İsveç'te 9,İsveç dans kategorisinde ise 3 numaradaydı ama belki ilk çıktığı gün diye bu kadar yükselmişlerdir ama bilmiyorum genede şimdiki sıralamasına bakmak gerek

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gizlenmiş İçerik

Şarkı ilk 3 saat içinde Itunes İsveç'te 9,İsveç dans kategorisinde ise 3 numaradaydı ama belki ilk çıktığı gün diye bu kadar yükselmişlerdir ama bilmiyorum genede şimdiki sıralamasına bakmak gerek

İsveç gibi altyapı olarak muhteşem sanatçılara sahip olan bir ülkede bu tarz şarkılar çıkmamalı diye düşünüyorum. Tabi oranın insanlarının zevki elbet bizimki gibi degil. Bizim piyasa ile onlarınkini karsılastırmaya gönlüm elvermez .

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...