İçeriğe atla

İsviçre 2013 : Takasa - You And Me

Uğur

PUANINIZ?  

18 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

2011 yılında Yunanistan ulusal finalinde yarısan Manga çakması grup gibi.. hep bir çakma olacak illa. Sonra İsviçre'nin Anna Rosinelli gibi tatlı bir kız yollaması gibi aniden.. Lena sempatik geldi ya. Bilmiyorum bence pekk bir şansları olmaz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 184
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

[align=center]2011 yılında İspanya ulusal finaline katılan Melissa Lopez bu yıl şansını İsviçreyle deneyecek..Şu ana kadar dinlediğim en iyi şarkı ulusal final şarkıları arasında. [/align]

[align=center]Melissa Lopez - The Point Of No Return[/align]

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ulusal Finalde İsviçre vatandaşı olacak mı diye merak etmeye başladım. ispanya, polonya fln

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Melissa'nin sarkisini begenmedim. Isvicre ulusal finalinde kac sarki yarisacak ve hangileri? Tamami belli mi? Digerlerini de dinleyelim paylasin

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ben hoşuma gidenleri paylaştım 80 taneydi yanılmıyorsam şu an ama elemeler yapılacak diye biliyorum

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yarışacak tüm şarkılar burda.

Gizlenmiş İçerik

Yeni katılımlar geliyor, bazıları diskalifiye ediliyor. Eleme de yakında jüri tarafından yapılacak. Ulusal final ise Aralık ayının son haftası sanırım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Isvicre'nin Eurovision sitesinde on eleme oylamalari basladi.

Anketlerde Magdalena Tul'u destekleyin!

Her sarkiya 1'den 4'e kadar puan veriyoruz.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Isvicre'nin Eurovision sitesinde on eleme oylamalari basladi.

Anketlerde Magdalena Tul'u destekleyin!

Her sarkiya 1'den 4'e kadar puan veriyoruz.

Gizlenmiş İçerik

Eveeet oylama başladı

Gizlenmiş İçerik

Tabii ki Magdalena Tul'e 4 puan

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

4 stimmen!

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Her bir sarkiya puan vermemiz gerekiyor sanirim, cok yorucu of

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Pof gecenin bu saatinde sıkıldım ve su birkaç şarkıyı dinledim sıkıntıdan. Nasıl beğenildi bilmiyorum valla. Jestem bile şu şarkıya basar yani. Magdalena da fiyasko olacak. Ulusal finalde seçilip de Eurovision'a falan giderse beni banlayın. Teşekkürler..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[align=center]İsviçre ulusal finalinden 2 finalist şarkı belirlendi.

İtalyan RSI kanalının dün yaptığı seçimde

* Chiara Dubey - Bella sera

* Ally - Catch me

şarkıları 15 Aralık 2012'de yapılacak olan İsviçre ulusal finalinin finalist şarkıları oldu.

İsviçre her sene olduğu gibi Malmö'ye gidecek olan şarkı için de Almanca (SF) kanalından 4, Fransızca (RTS) kanalından 3 ve İtalyanca (RSI) kanalından da 2 şarkı seçerek toplamda 9 finalist şarkı ile ulusal final yapacak.[/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gizlenmiş İçerik

bu şarkı gercekten hoş !

Gizlenmiş İçerik

bu sarkıda cok iyi

Gizlenmiş İçerik

bu da uhteşem gökselcim bunları dinlemelisin

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...