İçeriğe atla

İsviçre 2013 : Takasa - You And Me

Uğur

PUANINIZ?  

18 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

Oo İsviçre'de neler oluyor öyle. Magdalena Tul'un şarkısı gayet iyi bence. Jestem'den iyi hatta.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Lys Assia da taktı Eurovision'a. Ölmeden gidicem illa ki der gibi. Geçen yıl ki gibi ulusal finale renk katmaktan başka bişi yapamıycak gibi.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 184
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

[align=center]İlk Eurovision birincisi Lys Assia İsviçre ulusal finaline NewJack adlı grup'la yaptigi duet'i gönderdi.[/align]

[align=center][video=youtube]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Kadin eglencesine katilmis bildigin. Gecen yilki sarkisi cok kotu degildi ama bunu hic begenmedim.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Secilemez zaten bariz belli.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Magdalena Tul'ün 'Give It Up' şarkısının kaliteli hali yüklenmiş. Buyrun -->

Gizlenmiş İçerik

Evet, burda altyapı daha güçlü ve ses kalitesi yüksek

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> Çok sevdim cidden ben bu şarkıyı ya

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bence cok tatli bir sarki! Boyle dinlemek daha guzel geldi!

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Ulusal finalde sansi ne olur bilemem diger sarkilari dinlemedim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...