İçeriğe atla

Atiye Fan Club

Mustafa

Pinlenen İletiler

[align=center][align=center]Soygun VarAlbümün 3. Video Klibi "Uyan da Gel" şarkısına çekildi.

[video=youtube]

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

[video=youtube]

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
[/align]

Yönetmen: Şenol Korkmaz[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...
  • İleti 51
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

[align=center]ATİYE ''UYAN DA GEL'' DİYOR!

Gizlenmiş İçerik

Pop müziğin enerjik ismi Atiye, son albümü ''Soygun Var''ın dördüncü video klibini söz ve müziği Nazan Öncel, düzenlemesi ise İskender Paydaş imzası taşıyan ''Uyan da Gel''e çekti. Şarkının klip versiyonuna eşik eden ramazan davulu ise, şarkıya farklı bir renk kattı. Şenol Korkmaz yönetmenliğinde çekilen video klip 14 Ağustos Perşembe günü dijital platformlarda yayınlandı.

[video=youtube]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 7 ay sonra...
  • 3 hafta sonra...

[align=center]Atiye 'nin Amerika da çıkıcak ilk single ı 8 Nisan'da satısa cıkıyor[/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

[/img][/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 ay sonra...

Aminata'ya benzettim bu halini

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Tabi birkaç ton açığı

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 ay sonra...
  • 1 ay sonra...

Ya bunun orjinal versiyonu dinledim geçen spor salonunda çaldı neyse şarkıyı buldum filan sonra bir baktım atiye de aynı şarkıyı söylemiş tabi dinlemez olaydım sözleri çok kötü ya

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 6 ay sonra...
  • 2 ay sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...