İçeriğe atla

Eurovision 2003 | Letonya (A Magical Rendez-vous)

Misafir

Pinlenen İletiler

ben de dizi vardı ama kanal d de yayınlanıyordu perihan savaş oynuyordu onu izlemek istiyorum. kanalları gezerken annem dur dur dedi trt'de. eurovision varmış dedi. sinir oldum üzüldüm ama sustum. meltem ersan mı ne eurovision öncesi programıydı. sonra yarışma bi başladı dedim noluyoruz?? bi de sertab çıkınca büyülenmiştim. kazanacağımıza emindim

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben hatırlamıyorum

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/laugh@2x.png 2x" width="20" height="20"> Babamın aldığı atari ile bomberman oynuyordum galiba

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben hatırlamıyorum

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/laugh@2x.png 2x" width="20" height="20"> Babamın aldığı atari ile bomberman oynuyordum galiba

Severdim o oyunu :beyimbilir:

Sen o zamanlar doğmuş muydun :hesapver:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merak ettim o zamanlar da Sertab fanı mıydın :nedusunuyosun:

hayır gülben ergene aşıktım ama sertabı severdim. eurovision sonrası da fan olmadım.

anlatayım onu da hemen

cd dolturduk eskiden hatırlıyor musunuz? ben de işte yabancı şarkılar dışında türkçe de olsun dedim. candan erçetin sertab mertab dolturuyordum. baktım hata yapmışlar sertabın bütün albümlerini atmışlar başka şarkı yok cd'de. sonra el mahkum dinlemeye başladım ama o kadar güzel geldi ki hepsini ezberledim bi dönem sonra. öylece hayranı oldum

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

hayır gülben ergene aşıktım ama sertabı severdim. eurovision sonrası da fan olmadım.

anlatayım onu da hemen

cd dolturduk eskiden hatırlıyor musunuz? ben de işte yabancı şarkılar dışında türkçe de olsun dedim. candan erçetin sertab mertab dolturuyordum. baktım hata yapmışlar sertabın bütün albümlerini atmışlar başka şarkı yok cd'de. sonra el mahkum dinlemeye başladım ama o kadar güzel geldi ki hepsini ezberledim bi dönem sonra. öylece hayranı oldum

Gizlenmiş İçerik

CD doldurma günlerini hatırlamaz mıyım bayılırdım mp3 doldurtmaya :nasilcikiyorum:

Benim Eurovision fanı oluşum 2004 yılına dayanıyor. O sene Eurovision'u tamamen izlediğim ilk sene. 2003'te 3. performanstan sonra (o konuda Zürey beyden bir tık şanslıymışım ki) tam Türkiye sahneye çıkmadan izlemeye başlamıştım. Ergenliğin etkisiyle bir şey anlamadım tabii ki. Neyse konumuza dönelim, 2004 yazı Eurovision'un CD'sini görmüştüm D&R'da anneme tutturmuştum, o zamanlar yabancı CD'ler çok daha pahalıydı yerli CD'lere göre, almamıştı. Eve elim boş dönsem de o yaz ne yapıp ne edip o CD'yi aldırdım. Tüm yaz ''Shake It'' ve ''Lane Moje'' dinledim durdum. 2005'te ulusal finali ve yarışmayı baştan sona izledim.2006 da ise internet üzerinden takip etmeye başladım. O yıllarda iki Eurovision sitesi vardı Türkiye'de: eurovision-turkey.com ve 12puan. 12puan'a girmek şimdiki gibi kolay değil, baya zordu. ETT'nin forumuna kaydoldum ve bu aleme giriş yaptım.

:beyimbilir:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

eurovision 2003 izlememiş o dönemleri yaşamamış bir nesil büyüyor

biz yine şanslıyız acık ucundan falan yakaladık eski güzel laik dönemleri

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

CD doldurma günlerini hatırlamaz mıyım bayılırdım mp3 doldurtmaya :nasilcikiyorum:

Benim Eurovision fanı oluşum 2004 yılına dayanıyor. O sene Eurovision'u tamamen izlediğim ilk sene. 2003'te 3. performanstan sonra (o konuda Zürey beyden bir tık şanslıymışım ki) tam Türkiye sahneye çıkmadan izlemeye başlamıştım. Ergenliğin etkisiyle bir şey anlamadım tabii ki. Neyse konumuza dönelim, 2004 yazı Eurovision'un CD'sini görmüştüm D&R'da anneme tutturmuştum, o zamanlar yabancı CD'ler çok daha pahalıydı yerli CD'lere göre, almamıştı. Eve elim boş dönsem de o yaz ne yapıp ne edip o CD'yi aldırdım. Tüm yaz ''Shake It'' ve ''Lane Moje'' dinledim durdum. 2005'te ulusal finali ve yarışmayı baştan sona izledim.2006 da ise internet üzerinden takip etmeye başladım. O yıllarda iki Eurovision sitesi vardı Türkiye'de: eurovision-turkey.com ve 12puan. 12puan'a girmek şimdiki gibi kolay değil, baya zordu. ETT'nin forumuna kaydoldum ve bu aleme giriş yaptım.

:beyimbilir:

aynen ben de 2006da internette takip ediyordum. süperstarı falan dinliyordum sonra blog sitesi mi ne vardı senin dediğin galiba, rakip ülke şarkıları yayınlanıyordu falan. trt'de de yayınlanırdı sırayla hepsini izlerdim tek tek

ya eskiden eurovision takip etmek daha emek işiymiş ve daha zevkliymiş bence

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Daha önceden de yazmıştım aslında. İlk kez 2003'te yarışmayı izlemeye başlamıştım. Sertab'ın ve TATU'nun performansını izleyebilmiştim ama ondan sonra uyuyakalmıştım.

Yarışmanın en güzel kısmı olan oylama kısmını izleyememiştim. Ondan sonraki bütün yarışmaları yarı final ve finalleri hiç kaçırmadan izlemişimdir.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...